Çoban Yıldızı 4. Bölüm Zühre Vuruldu mu? Nasıl Kurtuldular?


Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Çoban Yıldızında heyecan kaldığı yerden devam ederken Zühre Zekkar’ın elinden kaçar. Bu sırada Zekkar adamlarını zühreyi bulmaları konusunda yönlendirirken Zühre’yi terminalde sıkıştırırlar. Zühreyi yine Seyit kurtarır ve ailesinin yanına getirir. Artık ne evleri ne arabaları vardır. Üstelik canları da tehlike altındadır.

Seyit bir öneride bulunur. Zühre Seyit ve ailesi İstanbul’a gitmeye karar verir. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Seyit’in babası da İstanbul’a gidelim teklifinde bulunur ve ailecek İstanbul’a hareket ederler. Bu sırada İbrahim’in eşi Şerife Zekkar’a Zühre’nin İstanbul’a gittiği yönünde bilgi verir.

Zekkar ve adamları Zühre ve Seyit’i bulur. Zekkar Seyit’e Silah doğrultur. Seyit’in önüne Zühre set olur. Zekkar ateş eder. Zühre vurulur. Ancak Zühre mi yoksa başkası mı vuruldu belli değil. 4. Bölüm ilk fragmanda Zühre’yi Seyit kucağında taşır. Sorular peş peşe gelir. Zühre vuruldu mu? Vuruldu ise nasıl kurtuldu? Benim görüşüme göre; Zühre vurulmuş olabilir ancak kurşun sıyırmış olabilir. Zekkar’ın elinden kurtulmasını ise bir ara kamyona binen bir adam Zekkar ve adamlarını dikiz aynasından görmüştü. Seyit ve Zühre bu adam sayesinde kurtuldu. Ailesine ne oldu belli değil. 4. Bölüm yayınlandığında tüm gerçekler açığa çıkacak.

Sizce Zühre vuruldu mu? Vurulduysa nasıl kurtuldular? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Çoban Yıldızı Zühre Vurulma Videosu!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 16 Mart 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın