Çoban Yıldızı Seyfi Kimdir? Gerçek Adı Nedir?


Sevilerek izlenen yeni dizler arasında yer alan Çoban Yıldızı Dizisinin 20 Nisan 2017 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde diziye katılan yeni oyuncu Seyfi karakteri kimdir?Seyfi Çoban yıldızı dizisi haricinde hangi dizilerde oynamıştır.

Çoban yıldızı 8.Bölümde neler yaşanacak fragmanı

Çoban Yıldızında yeni bölümde neler yaşanacak

Babasının kurduğu Büyük bir tuzak sonucu  yakalanan Seyit  Zekkar’ın elinde iken bşr yandan da kurtulma planları yapar. Zühre ise olan bitenden habersiz bir şekilde  Seyit’e ulaşmaya çabalamaktadır.Seyit ise bu tuzaklardan kurtulmayı aldığı yardım sayesinde başaracak

Çoban Yıldızı Dizisine Seyfi Karakteri ile giren başarılı oyuncu Köksal Engür kimdir oynadığı diziler nelerdir.dizide hangi karakterde rol alacak tüm bu soruların yanıtı burada.

Dizide Seyfi karakteri ile izleyenler ile buluşacak  oyuncumuzun gerçek adı Köksal Engür dir.Çoban yıldızı dizisinde hekesten kaçmaya çalışan Zühre ile yolu bir noktada buluşan  bir karakteri  canlandırması bekleniyor.

Dizide rol alacak olan ve gerçek adı Köksal Engür olan dizide ise Seyfi karakteri ile izleyenler ile buluşacak olan başarılı oyuncumuzu bira tanıyalım isterseniz

İsmail Köksal Engür 1947 KArs doğumlu olup TRT Ankara Radyosunda başlayan serüvenine ise Kaçın Kurası Ferdi’nin Dedesi ,Şahane Damat, Beş Kardeş  gibi film ve dizi projelerinin yanında sayamadığımız bir çok filmde ve dizide rol almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın