Çoban Yıldızı Seyit’in Ailesi Yangından Kurtulacak mı? 2. Bölüm Tüyoları!

2

Fox Tv ekranlarında Perşembe günleri yayınlanan dizi Çoban Yıldızı ekranlara hızlı bir giriş yaparken dizi de Zöhre ve Seyid’in başından geçecekler ve Fikret ve Zekkar’ın zalimlikleri anlatılıyor. Zöhre ilk bölümde babası tarafından Zalim bir ağa olan Fikret’e verilirken Zöhre defalarca kaçmaya çalışmış ancak bir türlü elinden kurtulamamıştı.

Çoban Yıldızı 2. Bölümde Neler Olacak?

2. Bölümde Fikret’i öldürdüğünü düşünen Zöhre bir kez daha Seyyid ile karşılaşmıştır. Seyyid ile yolları kesişen ve bir daha ayrılmayacak olan ikili ilerleyen zaman da bir birlerine destansı bir aşkla bağlanacaklar. Tabi ki bu bağlılığın bu aşkın bir bedeli olacak.

Çoban Yıldızı  Seyit'in Ailesi Yangından Kurtulacak mı? 2. Bölüm Tüyoları!

Birbirlerine delice aşık olacak çiftimizi Fikret ve oğullarının zulmü bekleyecek. İkinci Bölümde bunun ip uçlarını göreceğiz. Fikret’in oğlu Zekkkar Seyid’in ailesine Zöhre’yi bulmak için zarar verecek. 2. Bölüm fragmanında Seyyid’in darp edilerek ailesi evde iken evlerinin ateşe verilmesi gösteriliyor. ilk akıllara gelen bu yangında ölen olacak mı?

Çoban Yıldızı Seyit Ailesi Kurtulacak mı?

Çoban Yıldızı 2. Bölüm fragmanında Seyyid’in ailesinden birilerinin öleceği düşünülüyor. Zira adamlar dışarıda beklemekte ve Zöhre’nin karşılığında Seyyid ailesini feda edecek mi? Tüm bu sorular yanıtını gelecek bölümde bulacak.

2. Bölüm Çoban Yıldızı Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=hHih79KHE00

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here