Çocuklar Duymasın 3. Bölüm Fragmanı Özeti 6 Ağustos

0

Eskilerin en çok izlenen dizilerinden birisi olan Çocuklar Duymasın ekranlara yeniden giriş yaparak sevenlerinin karşısına çıktı. Çocuklar Duymasın 3. Bölümünün  Fragmanı ve dizinin yeni bölümü  6 Ağustos 2017 tarihinde sevenleri  ile buluşacak. Dizinin yeni bölümünde Çaycı Hüseyin’in karısı  Emine’nin  kardeşi Hayriye Meltemlerin evine gelir. Nefes Terapisi konusunda uzman olan Hayriye hanım evde bulunan herkese nefes terapisi yapar.

Dizinin muhalif taş fırın erkeği Haluk nefes terapisine de karşı çıkar tabiki Meltem in ısrarları ile bu terapiye katılır katılır katılmasına ama terapi sırasında dilini arı sokar ve oldukça komik anların yaşanmasına sebep olur.

Tabi olanlar bununla da sınırlı kalmaz Şirket Haluk’un seminerde  konuşma yapmasını ister dilini arı sokan Haluk ise bu konuşmaya katılmak istemediğini söylese de konuşma tanıtımı için afişler çoktan hazırlanmıştır bile.Bu durumda Haluk un dilinin iyileşmesi için ev sakinleri ve arkadaşları tüm çabalarını göstererek Haluk un dilinin iyileşmesi için uğraşırlar.

Çocuklar Duymasın 3. Bölüm Fragmanı Özeti 6 Ağustos

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here