Çukur Dizisi Hiç Işık Yok Farkındayım Şarkısı 5 Şubat

0
Çukur Dizisi Vartolu Sadettin Öldü mü 12 Şubat
Çukur Dizisi Vartolu Sadettin Öldü mü 12 Şubat

Çukur Dizisi Hiç Işık Yok Farkındayım Şarkısı 5 Şubat

Çukur dizisi 5 Şubat akşamı yayınlanan bölümde dizinin başında çalan rap şarkı sözleri diziyi izleyenler tarafından oldukça beğenildi.Çukur Işık Yok Farkındayım ŞArkı Sözleri

Melek Mosso:
Sana sorsam uzağım kendimden, başımı alıp giderim, her savaştan. Beni uzak tut yaralı kabinden, kanatır, kırarım, üzerim tek bakışta. x2

No.1:
Hiç ışık yok farkındayım, beni bugün ayık, Beni bugün ayılt. Hey sen dalgın kadın, beni bugün ayık, bana biraz sarıl. İçine düşmüş karanlıkların bu serseri mayın, beni bugün ayık. Arıyorum ama artık kayıp, bu okyanustayım benim batan kayık.

Melek Mosso:
Hiç ışık yok farkındayım. Beni bugün ayık, beni bugün ayılt. Hey sen dalgın kadın! Beni bugün ayık, bana biraz sarıl. İçine düşmüş karanlıkların, bu serseri mayın. Beni bugün ayık. Arıyorum ama artık kayıp, bu okyanustayım benim batan kayık.

No.1:
Günler süren saniyeler, kalbimin ritimleri bozuk kötü haberlerin benmiyim nedeni? Küçük hesaplar peşinde bütün bildiklerim, sikik hesaplar peşinde bütün bildiklerim. Sabahın karanlığında cebimden çıkan şu para, yaklaş gözlerimde yaşam belirtisi ara illegal çareler ile gel yanıma. Terk edilmiş köpeklerden özgür değiliz dünyada o zaman ver şişeyi dünyadan hızlı döndüm gezegenler kusar seni elimde hiç olmayan nedenler var çekil geri bak film çekilir gibi bak pimim çekildi benim. Kulak ver sen onların sesine karamsarlık zannettiğin lanet farkındalık neyse döndü ışıklarım kırmızıdan yeşile dinle sakın düşme dostum ışıkların peşine.

Çukur Ben Burdan Ayrılamam Şarkısı
Çukur Ben Burdan Ayrılamam Şarkısı

Melek Mosso:
Hiç ışık yok farkındayım. Beni bugün ayık, beni bugün ayılt. Hey sen dalgın kadın! Beni bugün ayık, bana biraz sarıl. İçine düşmüş karanlıkların bu serseri mayın. Beni bugün ayılt. Arıyorum ama artık kayıp, bu okyanustayım benim batan kayık.

https://youtu.be/5PnEC4__CyM?t=3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here