Çukur Dizisi Ne Zaman Başlıyor. Çukur Dizisi Yeni tanıtım Yayınlandı.


Çukur Dizisi

Show TV ekranlarına gelecek olan Ay Yapım imzalı Çukur’un yayın tarihi belli oldu.  Senaryosu Gökhan horzum’un yazdığı ve dev oyuncu kadrosuyla 23 Ekim Pazartesi izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Çukur, ikinci tanıtımıyla da büyük ses getirdi. Çukur’un kadınlarının ekrana geldiği nefes kesen tanıtımda, Koçovalı ailesinin bel kemiği, evin ve Yamaç‘ın annesi Sultan ile Yamaç’ın yoldaşı, ortağı, sevgilisi, kadını Sena’nın karşı karşıya geliyor.

Çukur Mahallesi Nerede
Çukur Ne Zaman Başlıyor

 

 

Sena’yım ben, bir adam sevdim yabancı olduğum bir dünyaya geldim onun için. Mutlu olacağız dedi inandım. Sena’yım ben, Yamaç’ın yoldaşı, ortağı, sevgilisi, kadını… Sena’yım ben Çukur artık benim de evim”

 

 

Çukur Ne Zaman Başlıyor

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide son dönemin başarılı oyuncuları Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş buluşuyor. Show TV yayın tarihi olarak 23 Ekim 2017 Pazartesi gününü duyurdular.

Çukur Ne Zaman Başlıyor

Pazartesi günleri kanımızca büyük bir reyting savaşı izleyeceğiz. Bildiğiniz gibi Pazartesi günleri Star TV kanalında SÖZ Dizisi, Kanal D ekranlarında İSİMSİZLER Dizisi ve FOX Tv ekranlarında KAYITDIŞI Dizisi başta olmak üzere iddialı diziler yayınlanmakta. Bakalım bu diziler arasında ÇUKUR Dizisi nasıl bir reyting yakalayacak? Dizihabersitesi olarak Çukur Dizisinin reytinglerinin iyi olacağını düşünmekteyiz. Son reyting sıralamasına baktığımızda pazartesi günlerinin reyting birincisi Star TV’de yayınlanan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan SÖZ Dizisi olmaktadır. Ekip olarak düşüncemiz, Kayıtdışı dizisi veya İsimsizler Dizisinin yayımcı kanalları tarafından başka bir güne nakil edileceğidir. Tabiki bu sadece Dizihabersitesi olarak bizim varsayımlarımız. Çukur Dizisinin başlaması ile kanalların yayın saatleri ve günlerinde bir değişiklik yapıp yapmayacağını veya reytingi yeterli görülmeyen dizilerin yayından kaldırılıp, final yapıp yapmayacaklarını önümüzdeki süreçte birlikte göreceğiz.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın