Çukur Dizisi Yamaç Kim Gerçek Adı Instagram Adresi


Çukur Dizisi Yamaç Kim Gerçek Adı İnstegram Adresi

Shov tv ekranlarında Ay Yapım öncülüğünde çok yakında ekranlara gelmeye hazırlanan yeni dizi projesini olan Çukur Dizisi gerek konusu olsun gerek dizi oyuncuları olsun aksiyon alanında büyük bir başarıya imza atacağı kesin gibi görünüyor.Birbirinden başarılı dizilere imza atan Ay yapım Çukur dizisi ile de bu serisine devam edecek gibi görünüyor.Yapımcılığında Ay Yapım/Kerem  Çatay ın yaptığı yeni dizi Çukur Ekim ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanırken dizinin başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Deniz Çiçek ve Ercan Kesal gibi oyuncuların rol alması bekleniyor. Çukur Dizisi Yamaç Kim ? sorusunun cevabını sizler için hazırladık.

Çukur Dizisi Konusu 
Dizide Yamaç karakteri ile ekranlara gelen Aras Bulut  Mahallede meydana gelen kavga ve silahlı çatışmalara dayanamayarak babasınıda karşısına alarak evden ayrılır. Kendi ayaklarında durmak isteyen ve müzik ile uğraşmaya başlayan Yamaç ın karşısına eski  polis kızı olan Sena  çıkar.Çukur Dizidi Sena da aynı Yamaç gibi evden ayrılmış birisidir.Sebebi ise anne ve babasının ölümünden sorumlu tuttuğu babasından kaçmaktır.

 

Çukur Dizisi Oyuncuları Aras
Çukur Dizisi Yamaç Kim

 

Çukur Dizisinde Sena ve Yamaç ın yolları bir şekilde kesişir ve Fransanın Paris kentine taşınan aşları ise Yamaç ın annesinden gelen haber nedeni ile İstanbula dönerek ailesinin yanına dönmesi ile devam eder.

 

 

Çukur Dizisi Yamaç Kim (Aras Bulut İynemli)

Başarılı oyuncunun gerçek adı Aras Bulut İynemli İstanbul ilinde 25 ağustos 1991 tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır.Genç ve yakışıklı oyuncu aslında herkes tarafından sevilen ve beğenilerek izlenen bir oyuncu olmayı başarmış ve bu başarısını ise Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Ali Kaptan ın oğlu karakteri ile ünlenen ve sevilerek  bir adım daha ön plana çıkarmayı başararak devamında  Muhteşem Yüzyıl dizisinde şehzade rolü ile dizi hayranlarından tam not almıştı.Daha sonraları ise  Maral ve İçerde gibi dizilerde boy gösteren genç yetenek İçerde dizisinde oynadığı karakter ile belkide dizi hayatının zirvesine çıkmayı başardı diyebiliriz.

Çukur Dizisi Aras Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler Neler
Çukur Dizisi Aras Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler Neler

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın