Diriliş 4 Ocakta Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?


Diriliş Ertuğrul 4 Ocak Neden Yok,

Diriliş Ertuğrul Dizisi TRT 1 ekranlarında Çarşamba akşamlarının merakla beklenen ve en çok izlenen dizisi olarak yayın hayatına devam ederken dizinin 4 Ocak Çarşamba akşamı yeni bölümünün yayınlanmaması izleyicisini üzdü. Dizinin son bölümünde Erturğul ile Sadettin Köpek arasında ipler gerilmişti. Ertuğrul’un yoluna devam edebilmesi için yeni bölümde Köpek ile cenk etmesi bekleniyordu.Dizi Haber Sitesi  Diriliş Ertuğrul Tamga Nedir? Ne Anlama Geliyor? Tarihte Kullanılan Tamgalar Ne?

Ancak bu hafta dizinin ekranlara gelmemesi sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı. 4 Ocakta Diriliş Ertuğrul Var Mı Yok Mu? 4 Ocakta Diriliş Ertuğrul Yeni Bölümü Var Mı? Diriliş Ertuğrul 4 Ocak Neden Yayınlanmadı? Diriliş Ertuğrul 4 Ocakta Yeni Bölüm Var Mı? 4 ocakta Neden Diriliş Yok ?

Dizi Haber Sitesi  Turgut Alp İhanet Mi Ediyor? Planı, Amacı Ne? Tarihteki Görevi Nedir?


Diriliş Ertuğrul 4 Ocak Neden Yayınlanmıyor?

Dizilerin reytingleri ve reklam gelirleri dolayısıyla tüm Tv kanalları dizi ve diğer günlük programlarına yıl başı haftası 1 defaya mahsus ara verdikleri için Diriliş Ertuğrul Dizisi de yıl başı haftasını mütakip 4 Ocak Çarşamba akşamı ekrana gelmeyeceği duyuruldu.

Dizi Haber Sitesi  Diriliş Ertuğrul Aliyar Kimdir? Gerçek Adı ve Oynadığı Diziler

 

Yeni bölümün 11 Ocak Çarşamba akşamı ekranlara gelmesi bekleniyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Reytingleri zaten yüksek olan bir Dizinin bu şekilde gereksiz yere yayına ara vermesi sizce ne kadar doğru? Sizler de düşüncelerinizi ve yorumlarınızı lütfen aşağıda paylaşınız.

Diriliş Ertuğrul 4 Ocak Yeni Bölüm (72. Bölüm) FragmanıSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın