Diriliş “Bizans Tekfuru” Kim? Tekfuru Kim Canlandırıyor?


Diriliş Ertuğrul “Bizans Tekfuru” Kim

TRT 1 ekranlarının her Çarşamba reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul geçtiğimiz hafta diğer dizi yapımcıları ile aldığı ortak kararla yayınlanmamış 11 Ocak Çarşamba akşamı da yeni bir dekor ve yeni oyuncularla ekranlarda yeniden heyecan estirmeye devam ediyor.Dizi Haber Sitesi  Aslıhan Hatun İle Turgut Alp Evlenecek mi?

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde Ertuğrul Simon’u öldürmüş ve diziye bu hafta yeni düşmanlar dahil olmuştur. Hancı pazarını fetheden Ertuğrul ticaret için çevreden gelecek olan tehlikelere karşı önlem almış ve güvenliğini sağlamak istemiştir. Bu hafta yeni düşmanı Bizans Tekfuru’nun sarayına giden Ertuğrul Tekfur’un has adamı Vasilyus ile karşı karşıya gelecek.

Dizi Haber Sitesi  Diriliş Batuhan Ölecek Mi? Diziden Neden Ayrıldı?


 

Diriliş Ertuğrul “Tekfuru” Kim Canlandırıyor?

Diriliş Ertuğrul dizisinde Bizans Tekfuru karakterini sık sık göreceğiz gibi. Şimdilik Tekfur karakterini kimin canlandırdığı konusunda resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak net bilgiler geldikçe sizlerle buradan paylaşılacaktır. Sizce Tekfur karakterini kim canlandırıyor? Tekfur ile ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda  bizlerle paylaşabilirsiniz.

Dizi Haber Sitesi  Diriliş Ertuğrul Tuğtekin Ölecek mi? Tuğtekin Diziden Ayrılacak mı?

Diriliş Ertuğrul Tekfur Karakteri KimSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın