Diriliş Ertuğrul Artuk Bey Ölecek Mi Diziden Neden Ayrıldı?


Diriliş Ertuğrul Artuk Bey Ölecek Mi Diziden Neden Ayrıldı?

Diriliş hayranları 14 Haziran akşamı sezon finaline hazırlanırken dizinin sonunda üzülmüşe benziyor.Dizie hemen hemen herkesi iyileştirmeyi başaran tabip ve Selçukluların gözü kulağı olan Artuk Bey dizinin sonunda yardım etmeye çalıştığı biri tarafından ok ile yaralandı veya öldü.

Dizi Haber Sitesi  İstanbullu Gelin Özge Borak Kimdir?Dizide sevilen karakterler arasında yer alan Artuk Bey in yardımcısı da dizinin sezon finalinde boğazı kesilerek diziye veda etti.

Peki Artuk Bey diziden ayrıldı mı?İşte bu sorunun yanıtını yeni sezon fragmanları yayınlanmaya başladığında hep beraber öğreneceğiz.

Dizi Haber Sitesi  19 Yarışması Nasıl Başvuru Yapılır

Artuk Bey Kimdi Peki?
Ayberk Pekcan
Yaşı: 46 (22.05.1970)
Boyu:
1.79 cm
Kilosu:
78 kg
Burcu:
İkizler
Eğitim:
Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalı
Göz Rengi:
Kahverengi
1970 yılında Mersin’de doğan Ayberk Pekcan, Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalını bitirmiştir. 1995 yılında Çiçek Taksi dizisi ile kariyerine adım atmıştır. Ihlamurlar Altında ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile kariyerinde önemli çıkışlar yaşamıştır. Birçok dizi ve sinema filminde yer almıştır.

Dizi Haber Sitesi  Ne Giysem Yakışır 23 Eylül 5.Bölüm Cuma Haftanın Finalinde Elenen İsim Kim? Elenen İsim Kim?Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 15 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın