Diriliş Ertuğrul Haçaturyan Usta Kimdir? Gerçek Adı ve Oynadığı Diziler


Diriliş Ertuğrul Haçaturyan Usta Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Diriliş Ertuğrul Dizisinin yeni sezon oyuncularını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Diziden Haçaturyan Usta karakterine can veren oyuncumuzun gerçek ismi Gökhan Bekletenler’dir. Gökhan Bekletenler 25 Ocak 1971 İzmir doğumlu olan Gökhan Bekletenler Eğitim hayatını Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü okuyarak tamamlamıştır.

Diriliş Ertuğrul’da ise çok yetenekli bir ustadır. Hayatında bir çok dönüm noktası bulunan Haçaturyan Usta, tecrübesi ve yeteneği ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca dizide Ertuğrul’un verdiği vazife gereği Karacahisar Kalesine bir dükkan açarak kalede olup biten ve gelen giden ile ilgili Ertuğrul’a bilgi vermekle görevlendirilmiştir.dirilis-ertugrul-hacaturyan-kim

Dizi Haber Sitesi  Diriliş Goncagül Öldü Mü? Goncagül Ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul Haçaturyan Usta (Gökhan Bekletenler) Oynadığı Diziler

Diriliş Ertuğrul dizisinde önce Hancı Pazar’ın kölesi, sonra da Ertuğrul Bey’in madencisi karakteri ile tanıdığımız Hacaturyan Usta karakterine can veren Gökhan Bekletenler daha önce de Kurşun Yarası,Hayalet, Aşka Sürgün, Kara Yılan,Güz Sancısı,Bitmeyen Şarkı,İnsan Aldandı,Emanet, Ezra, Azim Kahramnı Ayşe Gökhan Bekletenler’in oynadığı diziler arasındadır.

Dizi Haber Sitesi  Diriliş Vasilyus Öldü mü?

Diriliş Ertuğrul dizisinin en önemli karakterlerinden Hacaturyan ile ilgili Siz ne düşünüyorsunuz? Siz de Hacaturyan Usta ile ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı  aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 3. Sezon (2016-2017) Tüm Oyuncular ve Karakterler İçin Tıklayınız

dirilis-ertugrul-3-sezon-oyunculari

Diriliş Ertuğrul Haçaturyan Usta (Gökhan Bekletenler) Fotoğraf ve Vidiosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Diriliş Ertuğrul Haçaturyan Usta Kimdir? Gerçek Adı ve Oynadığı Diziler (2 Yorum)

  1. Ermeniler hic bir zaman turkun dostu olmamisdir ve olamazda tamamen yanlis senaryo Ermeniler kalles kahpe sinsi pislik yaratiklar