Diriliş Ertuğrul Titan Kimdir Efsane Şovalye Titan Kim


Diriliş Ertuğrul Titan Kimdir  TRT’nin reyting rekortmeni fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul oyuncu kadrosuna Ogün Kaptanoğlu dahil oldu. Son olarak ‘Deli Gönül’ dizisiyle ekranlara gelen Ogün Kaptanoğlu, ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinde’ Titan’ karakterini canlandıracak. ‘Titan’ rolü için imaj değişikliğine giden oyuncu, 29 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak bölüm ile izleyici karşısında olacak.

Dizi Haber Sitesi  Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm 1 Mart Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

 

1977 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ogün Kaptanoğlu, 1989 yılında Hülya Avşar ve Hakan Ural’ın başrollerini oynadığı Fotoğraflar adlı sinema filminde Ahmet rolünü canlandırdı. Hababam Sınıfı Merhaba, Hababam Sınıfı Askerde, Hababam Sınıfı 3,5, Amerikalılar Karadeniz’de 2 gibi filmlerde yer aldı. Son olarak da Parmaklıklar Ardında dizisinde güçlü, prensipli ama aşkı için birçok prensibinden vazgeçen gardiyan Cengiz rolünü oynamıştır. Ay Tutulması dizisinde Veysel karakterini oynadı. Son olarak Karagül dizisinde Oğuz rolünü canlandırmıştır.

Dizi Haber Sitesi  Diriliş Ertuğrul Saadettin Köpek Öldü mü Ölecek mi Tarihte Nasıl Öldü?

 

Hababam Sınıfı Merhaba
Hababam Sınıfı Askerde
Hababam Sınıfı 3,5
Taşların Sırrı
Amerikalılar Karadeniz’de 2
Kardan Adamlar
İstiklal: Kara Yılan
İstiklal: Şehit Şerife Bacı
Senin Uğruna
Parmaklıklar Ardında
Konak
Ay Tutulması

dirilis-ertugrul-titan-kimdir
dirilis-ertugrul-titan-kimdir

Diriliş Ertuğrul Titan Kimdir Efsane Şovalye Titan Kim sorusu diriliş dizisinin 22 KAsım 2017 akşamı yayınlanan bölümünde  Efsane Şovalye Titan isminde birisinden söz edildi.Kaleye çağrılan Titan bakalım Kayı obasının başına neler açacak.

 

Diriliş Titan karakteri ile ilgili şimdilik net bir açıklama yapılmadığı için oyuncu hakkında açıklayıcı bilgileri şimdilik veremiyoruz. Diriliş Titan rolünü kimin oynayacağı konusunda fikri olanların yorum bölümünden yazarak etkileşimde bulunabilirsiniz.

 

dirilis-ertugrul-titan-kimdir-gercek-adi-ne
dirilis-ertugrul-titan-kimdir-gercek-adi-ne

Diriliş Ertuğrul dizisinde Ares in çağırdığı Şovelya Titan karakterinin kim olduğu bu rolü hangi oyuncunun canlandıracağı konusunda netlik kazanınca ilk olarak dizihabersitesi.com olarak sizlere duyurulacaktır. Komutan Ares Obaları ve ticaret kervanlarını basmaları için acımasız ve çok tehlikeli olan şovalye Titan’ı çağırmıştır.

dirilis-titan-kimdir
dirilis-titan-kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Diriliş Ertuğrul Titan Kimdir Efsane Şovalye Titan Kim (3 Yorum)

  1. […] Sevilerek izlenen Diriliş Ertuğrul dizisinin 29 Kasım 2017 akşamı yayaınlanan bölümde Kayı Obası Bey Çadırında Yemek Yerken Ozan tarafından seslendirilen şiir oldukça beğenildi.Hayme anadan şehit olan alplere Karacahisar Kalesinden Süleyman Şaha kadar hemen herkesin adının geçtiği şiiri az sonra sizlerin beğenisine sunacağız. Diriliş Ertuğrul 29 Kasım Yemekte Söylenen Şiir Diriliş Ertuğrul 29 Kasım Ozanın Söylediği Şiir Diziye Yeni Katılan Diriliş TİTAN kimdir tıklayınız. […]

  2. […] Diriliş Ertuğrul dizisinin 29 Kasım 2017 akşamı yayınlanan bölümünde düğünleri olacak olan Aslıhan Hatun ve Turgut Alp Sadettin Köpek tarafından zehirlenecek.Düğün Şerbetlerine zehir koyduran Sadettin Köpek Aslıhan Hatun a olan aşkından dolayı bu yola başvurur.Diziye Yeni Katılan Diriliş TİTAN kimdir tıklayınız. […]