Diriliş Ertuğrul Yiğit Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?


Diriliş Ertuğrul Yiğit Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?

Diriliş Ertuğrul Trt ekranlarında heyecanla izlenmeye devam ederken Noyan’ın oyununa gelerek kendisine bazı beylerin kendisine biiat etmesi ile güç kazandığını düşünür ve bu oyunu kuran Saadettin Köpek Sultan Alaaddin’e mektup yazar ve Alaaddin’i de buna inandırır.rtuğrul Yiğit’i kurtarmaya gittiği esnada baskına uğramışlar ve Yiğit atılan bir okla yaralanır ama ölmez. Ancak Ertuğrul ile sezon finalinde göç ederken Köpek’in adamları tarafından kılıçla boğazından kesilerek ölür ve diziden ayrılır.dirilis-ertugrul-3-sezon-yeni-sezon-oyunculari

Dizi Haber Sitesi  Diriliş Ertuğrul 29 Mart Helena Tuzağa Düşecek mi?

Ertuğrul Yiğit’i Kurtaracak mı?

Diğer taraftan da Yiğit’in ağzı ile Ertuğrul ve Tuğtekin Bey’e mektup yazarak kendisine Keykavus olarak biat etmesini istediğini  söyler. Bu oyuna gelen Sultan Alaaddin “Yiğit’in Görüldüğü yerde infaz edilecek” emrini verir ve Emir Saadettin’de  infazın yapılması gerektiğini söyler. Ertuğrul Yiğit’i kurtarmaya gittiği esnada baskına uğramışlar ve Yiğit atılan bir okla yaralanır. O gün ölmeyen Yiğit dizinin sezon finalinde Köpek’in adamları tarafından öldürülmüş ve diziden ayrılmıştır.
dirilis-ertugrul-3-sezon-yeni-sezon-tum-oyuncularArtık Ertuğrul hariç herkes Yiğit’in hain olduğuna inanmış ve gördükleri yerde infaz edilecektir. Ertuğrul Yiğit’i kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Biz Ertuğrul’un Yiğit’i kurtaracağını ve Yiğit’in İnfaz edilemeyeceğini düşünüyoruz. Bakalım Yiğit Ölecek mi? İnfaz Edilecek mi?

Dizi Haber Sitesi  Diriliş Ertuğrul 14 Aralık Neler Olacak? Özeti, Fragmanı

Sizce Yiğit Alp ölecek mi? Ertuğrul Yiğit’i kurtarabilecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Diriliş Ertuğrul Yiğit Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı? (2 Yorum)