Diriliş Vasilyus Öldü mü?


Çarşamba akşamlarının sevilerek izlenen dizisi Dİriliş Ertuğrul da son bölüm fragmanı yayınlandı.Yayınlanan son bölüm fragmanında Ertuğrul Vasilyus a oyun oynar ve onu tuzağa çekmeyi başarır.Burada Vasilyus ile karşılaşan Ertuğrul bey Vasilyusu bir güzel benzetir ve tam kafasını keseceği sırada fragman bitir.

Dizi Haber Sitesi  Diriliş Ertuğrul Doğan Alp Diziden Neden Ayrıldı? Başka Dizide Mi Oynayacak?

Diriliş Vasilyus Öldü mü ? Tahmin 1- Vasilyusun kafasını Ertuğrul Bey keser ve Vasilyus ölerek diziden ayrılır?Tahmin 2-  Vasilyusun bir grup askeri tuzak olabilir düşüncesi ile arkadan takip etmeleri istedini hatırlarsınız bu askerlerin içinde okçularda vardı Ertuğrul Bey tam Vasilyusu öldürecekken bu askerler yetişir ve okçulardan birisi Ertuğrul beyin bacağından vurur Ertuğrul bey okçulardan kurtulmak için saklandığı sırada Vasilyus u yardıma gelen askerler kurtarır.

Dizi Haber Sitesi  Diriliş Ertuğrul Helena Kim? Tekfurun Kızı Helana Kimdir?

Tahminimizin  Dayağını İse :Resimde görüldüğü gibi Ertuğrul Bey Obasına dönerken bacağından yaralanmış olduğu gözükmektedir.

Tabi bu anlattıklarımızın tamamı tahmin den ibaret gerçeği senaristler biliyorlar sizlerde Vasilyus un ölüp ölmediği hakkındaki tahmin tüyo ve bildiklerinizi yorum bölümünden yazabilirsiniz.

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 2 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın