EDHO 19 Nisanda 32. Bölümde Neler Olacak?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 19 Nisanda Neler Olacak?

EDHO hemen hemen her hafta atv ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Özellikle aksiyon sahneleri ve bazı duygusal sahneleri ile izleyicisinin ilgisini çekmeyi başarıyor. 31. bölümde de yine aksiyon hat safhadaydı. Meryem’i öldürmeye çalışan Mahmut Hızır’ın tavası ile yere yığılır. Oyuna gelen Mahmut İlyas tarafından öldürülür ve diziden çıkar. Selim Ağa’nın cenazesinde Suphiyi vuran Ahmet’e emri verenin Hızır olduğu ortaya çıkmış ve Ünal Hızır’ın bu gizli planına karşılık Victor ile masada birleşmek için anlaşma yapar. Hızır da mecburen Ahmet’i kurtarmak için bu planına uymak zorunda kalır ve Victor ile aynı masaya oturur.edho 32Dizi Haber Sitesi  Eşkıya Dünayay Hükümdar Olmaz (Edho) Selim Kim? Diziden neden ayrılıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 32. Bölümde Neler Olacak?

EDHO aksiyon sahneleri kadar kadınları ile de meşhur bir dizi. Meryem’in hayatını kurtaran Hızır Meryem’i eve dönmeye ikna etmiştir. Meryem de Nazlı’nın eve geleceğini öğrenince önce davranarak evine tekrar geri döner ve boşanmaktan vaz geçer. Avukat Özgür ile İlyas’ta artık iyiden iyiye yakınlaşmaya başlamıştır. İlyas ile Özgür arasındaki duygular artık daha da belirginleşmiştir. Boşanmaktan vaz geçen Meryem Nazlı ya Özgür ile haber gönderir. Buralardan gitmesi için ne gerekiyorsa yapacağını söyler. Özgür de bu durumdan,arada kalmaktan kurtulmak için İlyas’tan yardım ister. Bakalım 32. Bölümde İlyas ile Özgür arasında neler olacak?avukat ile ilyas

Dizi Haber Sitesi  Eşkıya dünyaya 23 Mayıs Beyaz Giyme Toz Olur Şarkısı


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Yeni Bölümde Neler Olacak? Ahmet Ölecek mi,Diziden ayrılacak mı?

Ünal Hızır’ın Masada Victor ile oturmasına karşılık Ahmet’in ölmeyeceğini söylese de arkasından plan yapmış ve  Suphi’nin kardeşine Ahmet’i öldürmesi için yardımcı olmuştur. Ahmet’i bulmasına ve onu öldürmesine yardım eden Ünal gizli planlarına devam edecektir. Bakalım Ahmet Ölecek mi,Diziden ayrılacak mı?

Dizi Haber Sitesi  EDHO Hızır Ölecek Mi? Hızır'ın Yerine Kim Geçecek?

ahmet ölecek mi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Victorun Ortağı Moskof Özkan Kim? Gerçek adı ne?

Victor İstanbul’daki işlerini bitirip Rusya’ya döneceğini ve yerine masaya ortağı Moskof Özkan Oturacak dedi.Ancak Özkan uyuşturucu işi yapmaktadır. Hızır da buna karşı çıkmıştır. Özkan’ın kim olduğunu henüz biz de bilmiyoruz. Gerçek adı ne hangi oyuncu olduğunu öğrendiğimizde sitemizden paylaşılacaktır.

edho 27. bölüm hızır ile victor

Edho 32. bölüm Fragmanı? Özeti

 

 

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın