EDHO Ceylan Hayriye Hanıma Ne Anlattı? Hayriye Hanım ile Ceylan Ne Konuştu?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Ceylan Hayriye Hanıma Ne Anlattı,

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Salı Akşamları Atv ekranlarında heyecanla izlenemeye devam ederken dizide aksiyon sahneleri kadar kadınların entrikaları da oldukça heyecanlı oluyor. Ceylan geldiği günden beri Hızır’ı Meyem’den almak için çabalar ve plan yapar. 29 Kasım Salı akşamı da Hayriye hanımla konuşan Ceylan O’na kimsenin bilmemesi gereken bilgiler verdi.eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-edho-ceylan-hayriye-hanima-ne-anlattiDizi Haber Sitesi  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas Ölecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Hayriye Hanım ile Ceylan Ne Gizliyorlar

İzleyicileri de meraklandıran Ceylan ve Hayriye Hanım neden konuştuklarını gizli tutuyor? Hayriye ve Ceylan kimden ne gizliyorlar? Hızır ile ilgili bilgiler veren Ceylan ile Hayriye Hanım arasında başka neler konuşuldu? tüm sorularınızın cevabı 29 Kasım Salı akşamı Atv ekranlarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde.

Dizi Haber Sitesi  EDHO Hızır Nasıl Kurtulacak? 31 Ocak Özeti, Fragmanı


eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-edho-ceylan-hayriye-hanima-ne-konustu

Sizce Ceylan Hayriye Hanım’a ne anlattı? Hayriye Hanım ve Ceylan Ne gizliyorlar? Ceylan ve Hayriye Hanım kpnuştuklarını neden saklıyorlar? Siz de yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Hayriye Hanım ile Ceylan Ne Konuştu?Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın