EDHO Hızır Ölecek Mi? Hızır’ın Yerine Kim Geçecek?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Atv ekranlarında 1 Haziranda sezon finali yaparken dizide bu defa Hızır Çakırbeyli Vuruluyor. Nurten hanım daha önce kardeşinin öldürülmesi olayından sorumlu tuttuğu Meryem’i öldürmesi için kiralık bir katil tutar. Katil Meryem’i adım adım takip eder. Meryem de Hızır ile deniz kenarında en mutlu anında baş başa romantik dakikalar geçirirken, Korumasız ve en savunmasız anında Meryem’i öldüreyim derken Hızır’ı vurur. EDHO Sezon FinaliDizi Haber Sitesi  EDHO Mert Kimdir? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler ve SevgilisiEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır’ın Yerine Kim Geçecek?

Hızır Çakırbeyli dizinin başrol oyuncusu olduğu için ölmesi söz konusu olamaz. Ancak sezon finalinde yeni sezona merak uyandırmak için izleyicisini ekrana kilitleyen bir sahne ile Hızır Çakırbeyli’nin vurulduğu bir sahne ile dizi sezon finali yapıyor. Tabiki de Hızır iyileşecek ve yeni sezonda da başrol oyuncusu olarak diziye devam edecek. Hızır’ın ölüp yerine Kurtlar Vadisinde Polat’ın geçtiği gibi burda da Alparslan’ın geçeceğini düşünenler yanılıyor. Hızır Ölmeyecek ve diziye yeni sezonda başrol olarak devam edecek.EDHO Oy Beni Vurun Vurun türküsü Kimin

EDHO Yeni Sezonda Neler Olacak? 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? TıklayınızEDHO Sezon Finali Çalan TürküDizi Haber Sitesi  EDHO 14 Haziran Sezon Finalinde Neler Olacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın