Egenin Hamsisi Deniz Kimdir Gerçek Adı Boyu Kilosu Sevgilisi

1
153
Egenin Hamsisi Deniz

Egenin Hamsisi Deniz Kimdir Gerçek Adı Boyu Kilosu Sevgilisi Kimdir. Egenin Hamsisi Deniz karakterini Uraz Kaygılaroğlu canlandırıyor. TRT1 ekranlarında Temmuz ayında başlaması beklenilen yeni komedi temalı dizi Egenin Hamsisi nin çekimleri devam ediyor. Darısı Başımıza Dizisinin Konusu, oyuncu kadrosu, fragmanları hakkında sizleri Dizihabersitesi.com olarak bilgilendirmeye devam edelim.

Egenin Hamsisi Deniz
Egenin Hamsisi Deniz

Egenin Hamsisi Deniz Gerçek Adı

Egenin Hamsisi Deniz karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Uraz Kaygılaroğlu‘dur.  Uraz Kaygılaroğlu, 30 Haziran 1987 (31 yaşında) İstanbul doğumludur. Balıkesirli bir ailenin oğlu olarak İstanbul’un Kadıköy ilçesinde doğmuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunudur.

genin Hamsisi Deniz
genin Hamsisi Deniz

Egenin Hamsisi Deniz Boyu Kilosu Sevgilisi

Egenin Hamsisi Deniz karakterini canlandıran Uraz Kaygılaroğlu’nun boyu 187 cm. kilosu 78 kg. dır. Yakışıklı oyuncumuz kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Melis İşiten ile 2014 yılında evliliğe adım atmıştır. Çiftin “ADA” isiminde şirin bir kız çocukları bulunmaktadır.

Egenin Hamsisi Deniz
Egenin Hamsisi Deniz

Uraz Kaygılaroğlu’nun bulunduğu projelerden bazıları “Yedi Güzel Adam”, “Takip”, “Eski Hikaye”, “Tam Zamanı” gibi yapımlardır. Pis Yedili’deki yakaladığı performansın ardından en son “Baba Candır” isimli dizide “Haluk” karakterini canlandırarak yine oyunculuğunu konuşturduğu bir rolde yer almıştır. Bu tip televizyon dizilerinin ve sunuculuk deneyimlerinin dışında pek çok reklam filminde de rol almıştır. Bunlardan en bilinenleri Pınar Labne reklam filmi, Vodafone reklam filmi, Mogaz reklam filmi ve Yapı Kredi reklam filmidir. En Son Babalar duyar dizi ile adeta her kesin dilinde olan Uraz Kaygılaroğlu,  Masum Değiliz isimli dizide Mert karakterine hayat verse de dizi tutmamış ve final yapmıştır.

Egenin Hamsisi Deniz
Egenin Hamsisi Deniz

 

1 Yorum

Comments are closed.