Egenin Hamsisi Fikret Gerçek Adı Boyu Kilosu Sevgilisi Oynadığı Diziler

0
258

Egenin Hamsisi Fikret Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi Kimdir. Egenin Hamsisi dizisinde Fikret karakterini usta oyuncu Asuman DABAK canlandıracak. TRT 1 ekranlarında temmuz ayında yayın hayatına başlaması beklenilen komedi temalı dizi “EGENİN HAMSİSİ” dizisi konusu, oyuncuları ve fragmanlarını sizlere sunmaya devam edelim.

Egenin Hamsisi Fikret
Egenin Hamsisi Fikret

Egenin Hamsisi Fikret Gerçek Adı

TRT1 ekranlarına yayın hayatına başlayacak olan Egenin Hamsisi Fikret karakterini canlandıracak olan oyuncumuzun gerçek adı Asuman DABAK‘dır. Asuman DABAK, 1 Şubat 1970 (48 Yaşında) Manisa ilimizin Akhisar ilçesinde dünyaya gelmiştir. Oyuncumuz, lise eğitiminden sonra Turizm ve Otelcilik okumuştur. Oyuncumuzun tiyatro ile tanışıklıgı bu yıllarda başlamıştır. Bahçelievler Devlet Belediye Tiyatrosu ile oyuncunluk kariyerine devam eden Asuman Dabak; dizi, film ve seslendirme sanatçısı olarak görev yapmaktadır.

Egenin Hamsisi Fikret
Egenin Hamsisi Fikret

Egenin Hamsisi Fikret Boyu, Kilosu, Sevgilisi

Asuman DABAK’ın boyu 168 cm. Kilosu 55 kg. dır. Oyuncumuz, televizyon ekranlarına ilk kez Türkan Şoray ve Haluk Bilginer’in başrolünü paylaştığı Tatlı Hayat dizisinde menekşe rolü ile yer almıştır. Oyuncumuz, 2006 yılında Asuman Dabak adlı Tiyatroyu kurmuştur. Oyuncumuz, Ümit Birsel ile 2005 yılında evlendiği ve bu evliliği 2014 yılında ayrılmıştır.

Egenin Hamsisi Fikret
Egenin Hamsisi Fikret