En İyi Ben Söylerim 10 Ocak yeni gelen yarışmacılar kim?

0
30

En İyi Ben Söylerim 10 Ocak yeni gelen yarışmacılar kim?

25 Film yapımcılığında Fox Tv ekranlarında gösterilen yarışma programı En İyi ben Söylerim’de, her hafta 8 yarışmacı yarışıyor. her hafta 2 yarışmacı elenirken yarışmaya 2 yeni yarışmacı da dahil oluyor. 10 ocak yeni yarışmacıları kim? İsimleri, yaşları, ne iş yaptıkları, hepsi ve fazlası haberimizde.En İyi Ben Söylerim 10 Ocak yeni gelen yarışmacılar kim?

10 Ocak yeni yarışmacılar kim?

Şuan gelen yarışmacılar hakkında bilgiler gelmedi. Yeni yarışmacılar hakkında bilgiler geldikçe haberimiz güncellenecektir.

Ben söylerim Yarışma Formatı Nasıl?

Ben Söylerim yarışması boyunca  farklı türde 9 şarkı söyleniyor. Ben Söylerim’de 8 Yarışmacı aynı şarkıyı, 30’ar saniyelik parçalar halinde söylüyorlar. Tribünlerdeki seyirciler performans sırasında yarışmacıları oylayarak, en iyi söyleyeni koruma altına alıyorlar. Kalan 7 kişi ise artık eleme potasında olacak. Jüri üyeleri 7 kişi içinden, elenmesini istemediği iki yarışmacıyı koruma altına alacak ve kalan 5 kişiden ikisini eleyecek. Programın finalinde sona kalan iki yarışmacının “düet” şeklinde bir düellosuna şahit olacağız. En iyi iki aday düetlerini yapacak ve jüri biri üzerinde mutabık kalırlarsa, o haftanın kazananı olacak ve bölüm birincisi olarak 10.000TL’lik ödül kazanacak.

En İyi Ben Söylerim 3 Ocak Kim Kazandı? < tıkla

Ben Söylerim Jüri Üyeleri Kim? < tıkla

En İyi Ben Söylerim Yarışmacıları Tam Listesi < tıkla

Ben Söylerim Fragmanı izle