En İyi Ben Söylerim İlter Dirin Kim? Yaşı-İşi-Hayatı


En İyi Ben Söylerim İlter Dirin Kim? Yaşı-İşi-Hayatı

Fox Tv’nin yeni yarışması Ben Söylerim ilk günden baya beğeni aldı. Özellikle yarışmacıların güçlü sesleri izleyicileri çok etkiledi .Bunlardan biriside İlter oldu. İlter kim? Yaşı, işi, hayatı, tüm detaylar haberimizde…Ben Söylerim İlter Dirin Kim?

24 yaşında olan yarışmacı 2009 senesinde müzikten para kazanmaya başlamış. Müzik onun için 1. planda. Okul olarak eğitimi yok ancak arkadaş çevresinden çok şey öğrenmiş. Karadeniz şarkılarını daha güzel söyleyen İlter, babası reportuarına çok karışmış. Bu anlam babasına kendisini kanıtlamak isteyen yarışmacı  en iyi benim diyor ve yarışmayı kazanmak istiyor.

Dizi Haber Sitesi  Gülümse Yeter İlk Bölüm Çalan Şarkı ve Sözleri "Herşeye Rağmen Gülümse Yeter"


Yarışma Konsepti Nasıl?

2 juri üyesi ile yarışmacıları oylayacak olan yarışmada bir juri üyesi yarışmacıları korumaya alırken diğer juri ise acımasızca eleyecek. Serdar Ortaç eleyen juri iken Kibariye ise üyeleri koruyan isim olacak. Her gün 8 yarışmacı sahnede olacak. Her yarışmacı aynı şarkıyı seslendirecek. Her şarkıda 1 isim sahneye veda edecek. Gecenin sonunda ise 2 isim yarışmaya deva edecek. Ve 2 yeni isim yarışmaya dahil olacak.

Dizi Haber Sitesi  Aşk Laftan Anlamaz Aşk İzi Şarkısı ve Sözleri 26 Kasım

En İyi Ben Söylerim Yarışmacıları Kimler? Yarışmacıların Tam Listesi < tıkla

En İyi Ben Söylerim Tanıtım Fragmanı

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 3 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın