En İyi Ben Söylerim Mustafa Alışkan Kim? Yaşı-işi-hayatı


En İyi Ben Söylerim Mustafa Alışkan Kim? Yaşı-işi-hayatı

Mustafa Alışkan. Fox Tv’nin yeni yarışma programı Ben Söylerim’in favori isimlerinden. Mustafa nağmeli sesi ile hem Kibariye’yi hem Sardar Ortaç’ı hem de izleyicileri etkiledi. Peki hem sesi hem duruşu ile herkesi etkileyen Mustafa Alışkan Kimdir?Nereli, yaşı, işi, hayatı…

En İyi Ben Söylerim Mustafa Alışkan Kim?

20 yaşında olan Mustafa Urfalı.  Müzik bölümü öğrencisi. Diyarbakır’dan İstanbul’a gelip burada kendisini geliştirmek istiyor. Sesi ile hayatını kazanmak isteyen Mustafa yarışmanın en güçlü seslerinden. Hayatında müziğin ayrıı bir yeri olduğunu söyleyen  Mustafa, imkanları daha fazla olan İstanbul’da kendisini bu alanda geliştirmek istiyor. Yarışmaya da bu hayallerini gerçekleştirmek için katılan Mustafa’ay başarılar diliyoruz.

Dizi Haber Sitesi  Tatlı İntikam İlk Bölüm, 1.Bölüm Çalan Şarkı ve Sözleri? Sibel Alas'Adam'

Yarışma Konsepti Nasıl?

2 juri üyesi ile yarışmacıları oylayacak olan yarışmada bir juri üyesi yarışmacıları korumaya alırken diğer juri ise acımasızca eleyecek. Serdar Ortaç eleyen juri iken Kibariye ise üyeleri koruyan isim olacak. Her gün 8 yarışmacı sahnede olacak. Her yarışmacı aynı şarkıyı seslendirecek. Her şarkıda 1 isim sahneye veda edecek. Gecenin sonunda ise 2 isim yarışmaya deva edecek. Ve 2 yeni isim yarışmaya dahil olacak.

Dizi Haber Sitesi  Bana Sevmeyi Anlat Nerede Çekiliyor? Konusu, Fragmanı? Ne Zaman Başlıyor?

En İyi Ben Söylerim Yarışmacıları Kimler? Yarışmacıların Tam Listesi < tıkla

En İyi Ben Söylerim Tanıtım Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 3 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın