En İyi Benim 15. Bölüm Özgür Kimi Seçecek?


En İyi Benim 15. Bölüm Özgür Kimi Seçecek?

Hayatının aşkını arayan Özgür Şahin için En İyi Benim diye yola çıkan 4 kadının ,Erkeğin kalbine giden yol mideden geçer diyerek kollarını sıvayıp mutfakta marifetlerini gösterdiği enfes bir program.

Cuma günü ise haftanın finalinin yapılacağı gün.Özgür Şahin evlerine gittikleri 4 hanımı kendi evinde ağırlayacağı gün.Cuma final günü Özgür kendi evinde kararını da açıklayacak.Merakla beklenen karar ne olacak? Tüm ayrıntılar haberimizde.en-iyi-benim-15-bolum-ozgur-kimi-sececek

En İyi Benim 15. Bölüm Özgür Serpil’i mi Seçecek?

En İyi Benim’de Pazartesi ilk olarak Özgür Serpil’in evine konuk oluyor. İlk olarak Serpille karşılaşan Fatma Hanım ilk şoku atlattıktan sonra ortama uyum sağlamaya çalıştı.Elinden geleni yapan Serpil ne yaptıysa teyzeye yaranamadı.

en-iyi-benim-15-bolum-ozgur-serpili-mi-sececek3

Henüz Özgür’ü tanımayan Serpil kendi oluşturduğu bir menüyle Özgür’ü ağırladı.Yağlı yemek yemeyen Özgür her şeyin tadına az da olsa baktı.Tam olarak değerlendirme yapmayan Özgür teşekkür ederek ayrıldı.Cuma gününü iple çeken Özgür her şeyi açıklamak için sabırsızlanıyor.

En İyi Benim 15. Bölüm Özgür Ayşegül’ü mü Seçecek ?

Haftanın 3. evi olarak Ayşegül’e giden Özgür diğer iki güne göre daha iyi ağırlandı.Çünkü Ayşegül Özgürle ilgili ayrıntıları tam manasıyla öğrenmiş ona göre hazırlanmıştı.Fakat bir aksilik olması Ayşegül’ün pek hoşuna gitmedi.Yardım için arkadaşı yanındaydı ve Fatma hanım arkadaşının Özgür’e daha uygun olacağını söyledi.Bu duruma bozulan Ayşegül çok çaktırmamaya çalıştı.Ayşegül bu aksilikler karşısında Özgür’ün mendil hediyesiyle havalara uçtu.Cuma gününü iple çeken Ayşegül bakalım beklediğini bulabilecek mi?en-iyi-benim-15-bolum-ozgur-aysegulu-mu-sececek-3

Dizi Haber Sitesi  Payitaht Abdülhamid Ömer Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi

En İyi Benim 15. Bölüm Özgür Roza’yı mı Seçecek ?

Haftanın ikinci şanslı ismi ise Roza olarak karşımıza çıktı.Roza Özgür’e hediye alayım Fatma hanıma çayın yanında ikramlıklar alayım diye düşünürken evde yemeği yetiştiremedi.Özgür yemek yemedi ve dışarıdan sipariş verdi. Bizce bu kadar aksiliğin arkasından Özgür’ün Roza’yı seçeceğini düşünmüyoruz.

Dizi Haber Sitesi  Kırlangıç Fırtınası Zehra Kimdir? Gerçek Adı, Boyu Kilosu, Sevgilisi ve Oynadığı Diziler

en-iyi-benim-15-bolum-ozgur-rozayi-mi-sececek-2

En İyi Benim 15. Bölüm Özgür Neslihan’ı mı Seçecek?

Haftanın son gelin adayı Neslihan ise en şanslı gelin olarak karşımıza çıkıyor.Peki neden şanslı diyecek olursanız eksileriyle artılarıyla 3 gündür Özgür’ü nasıl ağırlayacağını öğrenmiş oldu.Peki Özgür Neslihanı beğendi mi hep birlikte görelim.

en-iyi-benim-15-bolum-ozgur-neslihani-mi-sececek1

En İyi Benim 15. Bölüm Özgür Kimi Seçti?

Özgür; Serpil,Roza,Neslihan,Ayşegül arasından kimi seçecek.Bugün karardan önce gelin adaylarıyla tek tek mutfakta görüştü,fikirlerini aldı.Gelin adaylarının mektupları okundu ve Özgür’ün ilk elediği isim Serpil oldu.İkincisi ise Roza, üçüncü  dördüncü derken Özgür hepsine teşekkür eder ve kimse ile olamayacağı söyleyip teyzesinin de sözünü dinleyip hiç birini kabul etmeden vedalaşırlar.Ve gülü sahibine yani teyzesine vererek haftanın finaline son verirler.

 

21-ekim-ozgur-kimi-sececek

En İyi Benim 15.Bölüm Final Fragmanı İzle

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın