En İyi Benim 2 Aralık Berk Pamuk Kimi Seçecek?


En İyi Benim 2 Aralık Berk Pamuk Kimi Seçecek?

En İyi Benim de heyecanların dorukta olduğu Cuma günü yine geldi.Özellikle gelin adayları için farklı bir anlam ifade eden bugün , Berk in evinde ağırlanan gelin adayları merakla Berk’in ağzından çıkacak isme odaklandı.

en-iyi-benim-2-aralik-berke-umut-kimi-sececek

 

 

En İyi Benim 2 Aralık Berk Pamuk Kimi Seçecek

Hafta içi her gün Fox Tv’ ‘de sabah saat 10:00 sularında seyirciyle buluşan En İyi Benim programında bu haftanın damat adayı Alaattin Berk Pamuk,gelin adaylarının oldukça ilgisini çekmeyi başardı.Gelin adayları ise kişiliğinden giyinişine,hazırladığı yemeklerle En İyi Benim diyerek Berk için anlam ifade etmeye çalıştılar.

en-iyi-benim-2-aralik-berke-umut-kimi-sececek7

 

Dizi Haber Sitesi  Evleneceksen Gel 30 Mart Neler Yaşandı

En İyi Benim 2 Aralık Berk Pamuk Kimi Seçti?

Tüm hünerlerini sergileyen gelin adaylarının her biriyle akşam yemeğinde buluşan Berk cuma günü ise tüm gelin adaylarını evinde ağırladı.Gelin adaylarına bu hafta damat adayının yengesi çok müdahale etti.Berk tüm kızları kendi evinde ağırlarken gelin adayları da tüm düşüncelerini ortaya koydu.Final de gelin adaylarına hediyelerini taktim eden Berk bazı hediyelerin esprili olduğunu ve kimsenin alınmaması gerektiğini söyledi. Aşk yolunda kiminle adım atacağı konusunda derin düşüncelere dalan Berk , gelin adaylarının mektuplarını okunması akabinde Berk beklenen ismi açıkladı.

Dizi Haber Sitesi  Çukur Dizisi Paşa Kimdir?

en-iyi-benim-2-aralik-berk-pamuk-kimi-sececek

4 gündür En İyi Benim diyen gelin adayları final günü oldukça heyecanlıydı.Beklenen dakikalar geldi vee Berk seçtiği kişi olarak Sıdıka açıklayarak ona aldığı kırmızı gülleri takdim etti.Ve Sıdıka ile uzuun bir yola girmeye karar verdi.Fakat Sıdıka Hayır cevabı vererek Berkle olmayacağını belirtti.

En İyi Benim 2 Aralık Fragman İzle

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

En İyi Benim 2 Aralık Berk Pamuk Kimi Seçecek? (1 Yorum)

  1. Ya şu yengeye biri dur desin artik yeter insanlarla tartışıp duruyor kimse dört dörtlük olamaz çok konuşuyor allah sabit versiversin onun gelinine hiç gecinilmez bir kadin