En İyi Benim 24 Ekim Pazartesi Gelin Adayları Kimler?


En İyi Benim 24 Ekim Pazartesi Gelin Adayları Kimler?

Fox TV’nin yeni evlilik programı hafta içi her gün izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Hayatlarının aşklarını arayan 4 kadın, En İyi Benim sloganı ile yola çıkıp kalplerine konuk edecekleri erkeği etkilemeye çalışacaklar.

en-iyi-benim-24-ekim-pazartesi-gelin-adaylari-kimler-2

Damat adayı Mustafa Ceylan’ın kalbini kazanmak için mücadele edecek olan gelin adayları kimler? Programın yeni gelin adaylarını sizler için araştırdık ve işte ayrıntılar.

En İyi Benim Havva Kim?

Havva güzel 23yaşında,aslen Mersinli ama 3 yıldr İstanbulda yaşıyor. Yörük olan Havva köylü kızıyım ben yeri gelir inek keçi sağar ekin biçerim yeri de gelir hanımefendi gibi olurum dedi.Havva otoriter kararlı birini istiyor. Nerde nasıl oturup kalktığını bilsin istiyorum diyen Havva kara kaşlı kara gözlü istediğini söyleyen Havva bakalım aradığını Mustafa da bulabilecek mi?en-iyi-benim-havva-kim

Dizi Haber Sitesi  Seven Ne Yapmaz Dizisi Ozan Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi? Oynadığı Diziler

En İyi Benim Neslihan Kim?

Neslihanı geçen haftadan tanıdığımız bir isim .Neslihan sarışın ziraat mezunu bir arabası ve Leydi adında bir köpeğiyle praograma katıldı.Evleneceği kişininde Leydiyi çok sevmesi gerektiğini dillendiren Neslihan geçen hafta Özgür’e kendini beğendiremedi ama bu hafta biraz daha iddaalı gözüküyor.

Dizi Haber Sitesi  1 gün içinde yaşadığımız olayların yüzde kaçı hafızada kalır?

en-iyi-benim-neslihan-kim

 

En İyi Benim Çağla Sarıoğlu Kim?

En İyi Benimde 25 Ekim Salı Çağla Saraçoğlu ve Mustafa Ceylan akşam yemeğinde birlikteydiler.Çağla ailesinin tek çocuğu 1993 doğumlu olup çeşitli dizilerde görev almış yetenekli aynı zamanda güzel bir bayan.

en-iyi-benim-cagla-sarioglu

En İyi Benim Begüm Kim?

En İyi Benim 26 Ekim Çarşamba de Mustafa Ceylen ‘la birlikte akşam yemeği yiyecek olan Begüm Umur 1991 doğumlu ,aslen Samsunlu olup İstanbul da yaşayan esmer güzeli bir bayan.

 

en-iyi-benim-begum-umur-kim

 

 

 

 

 

 

En İyi Benim 16. Bölüm Tanıtım Fragmanı İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın