En İyi Benim 28 Ekim Cuma Mustafa Ceylan Kimi Seçecek?Kimi Seçti


En İyi Benim 28 Ekim Cuma Mustafa Ceylan Kimi Seçecek?Kimi Seçti

En İyi Benim bir haftayı daha geride bıraktı.Hayat arkadaşını arayan bir erkek ve onun için en iyi benim diyen 4 gelin adayı.Tek amaçları kalplerinin sahibini bulabilmek.

Gelin adayları erkeğin kalbine giden yolun mideden geçtiği düşüncesiyle damat adayına belli bir süre çinde bütün marifetlerini göstermek zorunda.

Kalbinin gerçek sahibini bulmak isteyen damat adayı ise hafta içi her gün farklı gelin adayının evine konuk olup birlikte akşam yemeği yiyor.Cuma günü ise haftanın finalinde tüm hanımları kendi evinde ağırlayacak.

Kalbinin gerçek sahibini bulmak isteyen beyefendi ise, her gün hanımların birine konuk olup baş başa akşam yemeği yiyecek. Cuma günü haftanın finalinde ise tüm hanımları kendi evinde ağırlayarak kararını açıklayacak.Geçen hafta Özgür Beyle geçen program, bu hafta Mustafa Bey eşliğinde devam edecek

Dizi Haber Sitesi  Hanife Deniz'den Umut Yüzünden Mi Ayrıldı? Umut'tan dolayı mı bitti?

 

 

en-iyi-benim-28-ekim-cuma-mustafa-ceylan-kimi-sececek-kimi-secti

En İyi Benim 28 Ekim Cuma Mustafa Ceylan Kimi Seçecek?Kimi Seçti

Birbirinden güzel 4 kızımızın Mustafa Bey için yaptıklarını bir hafta boyunca izleyeceğiz.Mutafa her gün bir başka bayanla akşam yemeğinde buluşacak. Haftanın açılışını Pazartesi Havva ile yapan Mustafa diğer günlerde de  Neslihan,Çağla ve Begüm’le bir araya gelecek.Henüz kimi seçeceği belli olmayan Mustafa ilk gün Havva ile çok iç açıcı bir gün geçirmemişti Begüm,Çağla ve Neslihan ile yemeği güzel geçen Mustafa’nın kimi seçtiğini sizler için aşağıda haberimizde yayınlıyoruz

en-iyi-benim-28-ekim-cuma-mustafa-ceylan-kimi-sececek-kimi-secti2

En İyi Benim 28 Ekim Cuma Mustafa Ceylan Kimi Seçecek?Kimi Seçti

Mustafa 4 gelin adayı ile ayrı ayrı yemek yedi hepsinin evine gitti ve bugün onları kendi evinde ağırlayacak.Pazartesi Havva ile birlikte olan Mustafa, yemeğin hiç iç açıcı geçmediği yüzünden belli oluyordu.ikinci gün yine memnuniyetsiz olan Mustafa Begüm’ü beğendi gibi düşünüyoruz.Çünkü herkesin eteğinin kısalığını sıkıntı ederken Begüm’ün dekoltesinden ve eteğinin kısalığından teyzesine hiç söz etmedi. Tabi ki son kızımız olan Neslihan Perşembe günü her şeyi teyzeye bir bir anlattı.Teyzesinin gözüne girmeyi başaran Neslihan yemekte  Mustafa yla tartışma ortamı yarattılar ve ortamın gerginliği yüzlerine de yansıdı.Cuma günü ise Mustafa nın kimi seçeceği merak konusu oldu.Mustafa nın ise Çağla’yı seçeceği gelen haberler arasında.Netleşen  bilgilere göre Mustafa Çağla’ya En İyi Sensin dedi ve mutlu sona erdiler.

 

Dizi Haber Sitesi  En İyi Benim Haldun Aziz Kim? 24 Aralık Kimi Seçecek?

En İyi Benim 16.Bölüm Tanıtım İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın