En İyi Benim Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?


En İyi Benim Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor?

Fox Tv’nin sevilen izdivaç programlarından En İyi Benim başlangıçta iyi bir giriş yaptı. Ancak zamanla reytinglerde istenen başarıyı gösteremedi. Özellikle de ATV’de yayınlanan Esra Erol’da, Star Tv’de yayınlanan Zuhal Topalla ve Show Tv’de yayınlanan Evleneceksen Gel, hatta yine Fox Tv’de yayınlanan Gelinim Sensin,Kanal D De yayınlanan Kısmetse Olur gibi köklü evlilik programlarının olduğu zamanda tutunabilmesi çok zor oldu.

Dizi Haber Sitesi  Paramparça Harun (Barış Falay) Diziden Neden Ayrıldı? Başka Dizide Mi Oynayacak?

en-iyi-benim-neden-final-yapiyor

En İyi Benim Neden Bitti? Neden Final Yaptı?

Diğer köklü evlilik programlarının gölgesinde kalan En İyi Benim izidivaç programı beklenen reytingi yakalayamayınca final yapacağı dedikoduları çıkmaya başladı. İzleyiciler En İyi Benim Fİnal Mi yapacak? En İyi Benim Bitecek Mi? gibi soruları gündeme getirmeye başladı. Şimdilik yapım ekibi ve Fox yöneticileri tarafından resmi bir final açıklaması yapılmadı ancak reytinglerde istenen başarıyı yakalayamazsa ekranlara vede edecek gibi görünüyor.

Dizi Haber Sitesi  Payitaht Abdülhamit Akın Akınöz Kimdir? Hangi Rolde Rol Alacak?

en-iyi-benim-neden-bitiyor

En İyi Benim Final Fragmanı (Güncellenecektir)Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

En İyi Benim Neden Final Yapıyor? Neden Bitti? (1 Yorum)

  1. keske bitmeseydi başarılı bir programdı ögle saatlera daha cok izlenirdi bıktık evlenme programlarından artık bence tekrar baslamalı