En İyi Benim Özgür Şahin 21 Ekim Cuma Kimi Seçti? Kimi Seçecek?


En İyi Benim Özgür Şahin 21 Ekim Cuma Kimi Seçti? Kimi Seçecek?

Bir erkek için En İyi Benim diyen 4 kadının kalplerinin gerçek sahibini bulmak için yemekler yapıp süslenip sunuma geçtikleri enfes bir program.

 

Kalbinin gerçek sahibini bulmak isteyen beyefendi ise hergün hanımların birine konuk olup güzel bir akşam yemeği yemek yiyecekler.Cuma günü ise haftanın finali için tüm hanımları kendi evinde ağırlayıp kararını verecek.

en-iyi-benim-ozgur-sahin-21-ekim-cuma-kimi-secti-kimi-sececek0

En iyi Benim hafta içi hergün 10.00’da Fox’ta sizlerle.

En İyi Benim Özgür Şahin 21 Ekim Cuma Kimi Seçti?

Özgürden önce Serpilin evine teyzesi Fatma hanım geldi.Kapıda biraz bekledi.Serpil biraz kapıda beklettiği için biraz bozuk attı. Fatma hanımın ayakkabılarını çıkartmasını isteyen Serpil bu hareketiyle gerginlik üstüne gerginlik yaşattı.Serpil ve Fatma Hanım arasındaki gerginlik artmış olsa da Özgür için sulh sağlandı.Fatma Hanım ne dese karşılığında Serpil sert ters tepki vermiş olsa da son anda her şey değişebilir.Cuma gününde heyecan dorukta gelin adayları beklerken Özgür’ün ilk elediği ilk ism Serpille vedalaştı.Özgür ilk ikinci üçüncü derken özgür gülü en son Neslihan ve Ayşegül arasında bir tercih yapacak mı yoksa hepsine veda edip kimseyi seçmeden ayrılacak ve gülü de teyzesine vererek final günü cuma ya veda ederek ayrılırlar.

En İyi Benim Özgür Şahin Kim? En İyi Benim 17 Ekim Özgür Şahin Kim?

27 yaşında,aslen Malatya’lı,İstanbul Ataşehir’de yaşıyor,güzellik merkezi olan 1.88 boyunda yakışıklı, sportmen Özgür için olmazsa olmaz güveni hangi yarışmacı bayan sağlayacak?

En İyi Benim 17 Ekim Serpil Özgür İçin Ne Yemek Yapacak?

Kürdanlı patlıcan kebabı , minik kanepelerini,pilavını , salatasını ve paçanga böreğini yapıp son olarak pastasınıda eksik bırakmayan Serip mozaik pasta ile Özgür’ün gönlüne girmeyi başarabilecek mi?

En İyi Benim 17 Ekim Fragman İzle

 

Dizi Haber Sitesi  Nolur Ayrılalım Turgay Kim? Gerçek Adı ve Oynadığı Diziler

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

En İyi Benim Özgür Şahin 21 Ekim Cuma Kimi Seçti? Kimi Seçecek? (3 Yorum)

  1. Ya şu yengeye soylucek söz bulamıyorum ne yapmaya çalışıyor herkesle tartışıyor ve kimse dört dörtlük olmaz insanı çileden cikartiyor

  2. ayşegül çok tatlı onu seçin ama aysegülcüm kayınvalidene dikkat et tuzak da olabilir yarışma bittiğininde merkezinde gelin olarak alabilir canım