Erkenci Kuş Dizisi Aylin Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler

0
1268
Erkenci Kuş Dizisi Aylin

Erkenci Kuş Dizisi Aylin Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler  neler diye merak edenler için hemen açıklayalım dizide rol alan Aylin karakterini canlandıracak olan oyuncunun ismi  Sevcan Yaşar‘dır.

Erkenci Kuş Dizisi Aylin
Erkenci Kuş Dizisi Aylin

Erkenci Kuş dizisinde Sevcan Yaşar  Aylin karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Sevcan Yaşar Egenin şirin ve en büyük ili olan İzmir ilinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir.  Sevcan Yaşar 23. Miss Model Of Turkey yarışmasına birincisi olduktan sonra Çin de düzenlenen Miss Model Of World yarışmasında da  birinci olmuştur.

Yeni Dizilerden olan Erkenci Kuş Dizisinde Aylin karakterini oynayacak olan oyuncunu Sevcan Ege  Biyoloji bölümünü Ege Üniversitesinde bitirdikten sonra  Yeditepe Üniversitesinde tiyatro bölümünde eğitimine devam etmiştir. Erkenci Kuş Sevcan Yaşar’ın yer aldığı belli başlı dizilerde 2018 – Bahtiyar Ölmez, 2015 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 2012 – Böyle Bitmesin, 2012 – Kayıp Şehir. ve şimdilerde de Erkenci Kuş Dizisidir.

Erkenci Kuş Dizisi Aylin
Erkenci Kuş Dizisi Aylin

Sevcan Yaşar Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde Esra karakteri ile dizide rol almış ve hemen herkes tarafından beğenilmiştir. Erkenci Kuş Dizisinde Aylin  instagram adresi ise: https://www.instagram.com/_svcnysr_