Eşkıya Dünyaya Gönül (Zara) Kimdir?


Kurtlar vadisi kadrosundan hatırladığımız erkek oyunculardan bazılarının  oynadıkları ve  Deniz Çakır, Meryem Uzerli gibi bayan oyuncular ile Salı akşamlarının en sevilen dizilerinden olan EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine son olarak katılan isim Türküleri ile gönüllere taht kuran Zara diziye Gönül karakteri ile dahil oluyor.

Dizi Haber Sitesi  EDHO 17 Ocak Var Mı Yok Mu? Bitti Mi? Neden Yayınlanmıyor?


Eşkıya Gönül Kim Gerçek Adı Ne

Eşkıya Dünyaya Zara Yarim Senden Ayrılalı Türküsü

Sabah gazetesinin haberine göre Eşkıya dizisine 25 Nisan akşamı katılan ve Gönül karakteri ile diziye renk katacağını umut ettiğimiz Zara Eşkıyada hangi karakteri canlandıracak.

Diziye son olarak katılan ve Kurtlar vadisi dizisinden Davut bey olarak hatırladığımız oyuncu Edho Dizisine Rüstem Karakteri ile katılmıştı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Rüstem) Can Gürzap KimdirEşkıya dizisine Rüstem karakteri ile birlikte girecek olan yeni oyuncu Zara acaba diziye kısa bir süreliğine konuk oyuncu olarak mı katılacak yoksa ana karakterlerden birini mi canlandıracak.

Eşkıya Gönül karakterinin rolü ne?

Bu konuda sizleri yanıltıcı bir bilgi vermek istemiyoruz ama dizide uzun soluk bir oyuncu olarak katılmayacağı konuk olarak dizide bir kaç türkü seslendirmesini tahmin etmekteyiz..(Sadece Tahmindir)

Eşkıya Dünyaya Zara Kimdir?

Dizide  Gönül karakteri ile ekranlara 25 Nisanda gelecek ve Zara ismiyle tanınan sanatçımızın gerçek adı ‘Neşe Yılmaz’dır. Adıyamanlı olan Zara  1976 yılında dünyaya gelmiş ve İstanbulda doğmuştur.Birbirinden güzel Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği şarkıları olan Zara bakalım oyunculukta Eşkıyada nasıl bir performans sergileyecek.

Edho Zara Hangi Dizilerde Oynadı?

Deli Yürek, Eylül Fırtınası gibi filmlerden hatırladığımız başarılı sanatçının  İpsiz Recep ve Gelin gibi dizilerde de oynadığı ve rol aldığı bilinmektedir.

Eşkıya 25 Nisan Çalan Türkü, Edho 25 Nisan Zara’nın Söylediği Türkü, Eşkıya dizi müzikleri gibi konulara sitemizden ulaşabilir ve değerli yorumlarınız ile tartışmalara katılabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zara Gönül Dağı TürküsüSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın