Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 43.Bölüm Neler Olacak?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 43.Bölüm Neler Olacak?

Raci Şaşmaz’ın yapımını üstlendiği ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO)  yetenekli oyuncu kadrosu Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Tarık Ünlüoğlu, Ozan Akbaba, Hakan Karahan, Yunus Emre Yıldırım, Müjde Uzman ile Salı akşam sizlerle.

1-mart-edho-selcuk-balci-ne-yelkenimiz-kaldi-ne-dumenimiz-sarkisiDizi Haber Sitesi  EDHO Serkan Kimdir? Gerçek İsmi ve Oynadığı Diziler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 43.Bölüm Özet

Hızır Çakırbeyli hayatının en büyük darbesini kardeşinin en mutlu gününde alır. Nihayet yeğeni Alparslan’la ilgili tüm bilinmeyenler su yüzüne çıkmıştır. Yüzleştiği bu acı gerçekler neticesinde bir karar almak zorunda kalır.Dizi Haber Sitesi  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Avninin abisi Rüstem Kim

İhaneti hazmedemeyecek olan Hızır’ın kestiği ceza, karşısındaki canından da olsa, yine ölümden yanadır.  Peki, Alparslan bu ölüm kalım savaşında İlyas’ın ona tanıdığı hakkı hangisinden yana kullanacaktır. Ölümden mi, kalımdan mı?

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-edho-1-kasim-45-bolumde-neler-olacak-ozetifragmani4

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 43.Bölüm Fragman İzle(Güncellenecektir)Dizi Haber Sitesi  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 63.Bölümde Kim Vuruluyor?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın