Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Fikret Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Fikret Ölecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine kardeşi nakliyeci Hikmet öldükten sonra giren Fikret  kardeşinin ölümünden beri Hızır,İlyas, Ateş ve Tipi’yi düşman bellemiş ve onları öldüreceğini söyleyerek herkese tehditler savurmuştur. Hatta Hızır ve İlyas uzlaşmaya gittiyse de Fikret onlarla düşman olmakta kararlıdır. Ancak Ünal’ın da  yine planları vardır. Ünal İlyas’ı masadan kaldırarak Fikret’i oturtmak ister. Dolayısıyla Hızır’ın da Fikret’le uzlaşmasını ister. Bakalım Hızır Fikret’i ne zaman öldürecek?eskiya-dunyaya-hukumdar olmaz FikretDizi Haber Sitesi  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır'ın Kızı Zeynep Ölecek mi? Öldü mü? Kurtulacak mı? Nasıl Kurtulacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fikret Diziden Ayrılacak mı?

Fikret daha diziye gelir gelmez Hızır’a ve Tipi’ye açık açık düşmanlık ilan etmiştir. Dolayısıyla Hızır bu kadar tehdit üzerine Fikret’i yaşatmayacaktır. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır. Fikret’i ilk yanlışında öldürecek ve Fikret diziden ölerek ayrılacaktır. Ancak bu ayrılığın ilerleyen bölümlerde olacağını düşünüyoruz.

Dizi Haber Sitesi  EDHO Kim Ölecek? Diziden Kim Ayrılacak?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35. böüm

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fikret Kim? Gerçek adı ve oynadığı diziler için tıklayınız eskiya-dunyaya-hukumdar olmaz FikretSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın