Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Moskof Özkan Kim? Gerçek Adı ne?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Moskof Özkan Kim? Gerçek Adı ne? 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde heyecan bir türlü bitmiyor. 31. Bölümde masaya oturan Victor İstanbul’daki işlerini bitirip yerine ortağı Moskof Özkan’ın oturacağını söyledi. Moskof Özkan dizide Rusya adına Türkiye de silah Victor’un ortağı olarak silah ticareti yapan bir iş adamını canlandıracak. Hızır’ın yeni düşmanı olacak olan Özkan oldukça merak konusu oldu. Moskof Özkan’ın gerçek adı Arif Pişkin’dir.moskof özkan kimDizi Haber Sitesi  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 Ocak Yayınlanmayacak mı?Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Moskof Özkan’ın Oynadığı Diziler?

Arif Pişkin Birçok sinama ve Tv projesinde rol almış usta bir oyuncudur. Köprü Filminde ün kazanan usta oyuncu özellikle de Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki Özcan karakteri ile ününe ün katmıştır. Daha sonra da Gece Sesleri, Kolej Günlüğü, Mor Menekşeler gibi dizilerde rol alan usta oyuncu son olarak Güllerin Savaşı dizisinde Şevket karakterini canlandırmıştır.
özkan kimdir

Dizi Haber Sitesi  EDHO Hızır Alparslan'ı Öldürecek Mi? Öldürdü Mü? Alparslan Kurtulacak Mı? Kurtuldu Mu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Fikret Kim? Gerçek Adı ve Oynadığı Diziler için Tıklayınızeskiya-dunyaya-hukumdar olmaz FikretSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın