Eşkıya Dünyaya Teoman Kimdir? Edho Teoman Kim?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi tüm heyecanı ile devam ediyor. Atv ekranlarında Salı akşamlarına renk katan başarılı dizide birbirinden kaliteli isimler yer alırken diziden bazı oyuncularda rolleri ve senaryoları gereği ayrılıyorlar.Son olarak Hızır Reisin kızı Zeynep diziden rolü gereği vurularak ayrılmış ve dizi severler oldukça üzmüştü.Eşkıya dizisine birbirinden renkli isimler birer birer dahil olurken son olarak diziye katılan oyuncu Eşkıya Dünyaya Teoman oldu.Dizide rolü gereği alkolik ve uzun süre yurdundaydın yaşamış birini canlandıran Edho Teoman Türkiye dışında başı belaya girince ülkesine dönmek zorunda kalmış ve devlette güçlü bağlantılara olan abisi tarafından Türkiye’ye yerleştirilmiştir. Eşkıya Dünyaya Teoman Kimdir? Edho Teoman Kim? sorularının cevaplarını dizihabersitesi ekibi olarak sizler için araştırdık

Dizi Haber Sitesi  Edho 11 Nisan Neden Yok? Saat Kaçta yayınlanacak?
Eşkıya Dünyaya Teoman Kimdir? Edho Teoman Kim?

Eşkıya Dünyaya Teoman Kimdir? Edho Teoman Kim?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz Teoman rolü gereği ülkeye döner dönmez kendisine temiz bir sayfa açmak istediğini vurgulasa da Ünal ve Hızır reisin masasına oturmak için elinden geleni de yapar. Teoman’ın abisi onu masaya oturtturmak ister bir nevi arka planda masanın da kontrolünü ele geçirmek isteyen Eşkıya Teoman’ın abisi kimdir peki? Bu sorunun yanıtını şimdilik bizler bilmiyoruz ancak dizi senaristlerinin bildiği bir konu açıklandığında ayrıntılı olarak sizlere oyuncu hakkında bilgiler vereceğiz. Edho dizisi Teoman  Hızır Reisten çocuğu olan Ceylan ile bir zamanlar çok evlenmek istese de bunu başaramamıştır.

eskiya-dunyaya-teoman-kim
eskiya-dunyaya-teoman-kim

Eşkıya Dünyaya Birol Ünel Kimdir?

1961 yılında Mersin’in Silifke ilçesin de doğan oyuncu  Almanya göçmeni bir ailenin çocuğudur. Hannover Tiyatro ve Müzik Yüksek Okulu mezunudur. Almanya’da bir çok projede yer alan oyuncu Kurtlar Vadisi dizisinde rol alan Rasgol karakteri ile benzerlikler gösterdiği sosyal platformlarda konuşulmaktadır.

Eşkıya Dünyaya Teoman Kimdir? Edho Teoman Kim?
Eşkıya Dünyaya Teoman Kimdir? Edho Teoman Kim?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın