Eşkiya (Edho) Dizisi 22 Kasım Neler Olacak? 48.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları


Eşkiya (Edho) Dizisi 22 Kasım Neler Olacak? 48.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  Onur Tan yönetmenliğinde devam ediyor.Her bölümüyle izleyicileri ekranlara kilitleyen dizi kodrosunda ki Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Tarık Ünlüoğlu, Ozan Akbaba, Hakan Karahan, Yunus Emre Yıldırım, Müjde Uzman gibi oyuncularla izleyicilerin gönlüne taht kurmayı başardı.

eskiya-edho-dizisi-22-kasim-neler-olacak-48-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  22 Kasım Neler Olacak Özet

Ünal Kaplan, Refik’in de ölümüyle haini bulmak amaçlı kurduğu stratejik planlarını gün geçmeden devreye sokar. Devletle ortak düşman olan Gülmezlerin yarattığı kaotik ortama son verebilmek adına masa her şeyi kabul etmeye razıdır, Hızır hariç. Çünkü devletle ittifak kurmaya yönelik bu planlar en çok O’nu ve ailesini etkileyecektir.

Dizi Haber Sitesi  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Çalan Kömür Gözlüm Şarkısı

eskiya-edho-dizisi-22-kasim-neler-olacak-48-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari3

 Arkasındaki büyük gücün istekleri doğrultusunda planlar yapan Özkan’ın hedefi bu kez istihbaratın başı Davut, silahı ise yine Gülmezlerdir. Hızır’ın öfkesinin yol açacaklarının farkına henüz varamamış Salih ise kan kaybetmeye devam eder.
Zeynep’in oynadığı tehlikeli aşk oyunu O’nu ailesiyle karşı karşıya getirir. Kabul görmeyen bu ilişki evdeki huzursuzluğu arttıracaktır. Bir yandan kızını korumaya çalışan Meryem diğer yandan Ceylan derdiyle uğraşır. Hızır ise bu kadın savaşının ortasında yine savunmasız kalacaktır.
eskiya-edho-dizisi-22-kasim-neler-olacak-48-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari5

Eşkiya Dünyaya Hükümdar 48.Bölüm Fragman

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın