Esra Erol’da 2 Ocak var mı yok mu? Neden yok?


Esra Erol’da 2 Ocak var mı yok mu? Neden yok? Neden yayınlanmıyor?

2015 yılında yayına başlayan ve atv ekranlarında gösterilen evlendirme programı Esra Erol’da 2017 nin ilk haftasında yayınlanmama karar aldı. Programın 2 Ocakta yayınlanmaması sevenleri tarafından üzüntü ile karşılandı. Kanalın neden böyle bir karar aldığı ise şaşkınlıkla karşılandı. Esra Erol’da yayından mı kaldırıldı sorusu şuan sosyal medyada cevabı aranan soruların başında geliyor. Konuyu sizler için araştırdık.

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol'da Programı 2016/2017 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Esra Erol’da 2 Ocak var mı yok mu? Neden yayınlanmıyor?

Esra Erol’da 2 Ocak Pazartesi günü yayınlanmayacak. Bu kararın alınmasında 3 evlendirme programının ortak kararı olduğu gelen haberler arasında. Zuhal Topal’la Evlilik programı 2 Ocak- 6 Ocak tarihleri arasında Seda Sayan ve Esra Erol ile de yaptıkları centilmenlik anlaşması gereği yayınlanmama kararı aldı. Rakip programlar düşen reytinglerden dolayı 1 haftalık yayın yapmama kararı aldılar. Daha önce de bir centilmenlik anlaşması yapmışlar ve birbirleri arasında locadaki adaylardan transfer yapmayacaklardı.

Dizi Haber Sitesi  Alper ile Perihan Neden Tartıştı? Neden Kavga Etti? Neden Bitti? Esra Erol' da

Esra Erol’da yayından mı kaldırıldı?

Sonuç olarak programın yayından kaldırılması ile ilgili bir konu yok. Kanal sadece 1 hafta yayınlanmayacak. 9 Ocak Pazartesi günü yine Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam edecek.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın