Esra Erol’da Caner Berke’den Büyük Yüzleşme. Herkesten Saklanan O İsim Kim?


Esra Erol’da Caner Berke’den Büyük Yüzleşme. Herkesten Saklanan O İsim Kim

Aşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye’nin en sevilen programı “Esra Erol’da” atv’de hafta içi her gün karşınızda. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşuyor. Yine, en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estiriyor. “Esra Erol’da” hafta içi her gün atv’de  sizlerle.

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol'da Bahar'ı Çileden Çıkaran Olay Ne? Bahar Neden Göz Yaşlarına Boğuldu?

esra-erolda-caner-berkeden-buyuk-yuzlesme-herkesten-saklanan-o-isim-kim00

Esra Erol’da Caner Berke’den Büyük Yüzleşme Herkesten Saklanan O İsim Kim

Dün konuştu herkes bugün ben konuşcam diye sitem eden Berke beni Caner’in kendini dinlemediğini ifade etti.Yayında herkesi kırdım farkında değilim diyen Caner herkesten özür diledi.Benimle birlikteyken başka erkeğe bakamazsın diyen Caner Berkeye öfkesini dile getirdi.

esra-erolda-caner-berkeden-buyuk-yuzlesme-herkesten-saklanan-o-isim-kim9

Esra Erol’da Caner Kime Neden Kızdı, Caner neden Gözyaşlarına Boğuldu

Berke telefonunda arama motorunda Ali Mete’nin adını aranmış olması Caner’in ayrılık kararını vermesine neden olan olay. Berke ise benim telefonumdan bir başkası aramıştır ben aramadım dedi.İsmi aranan kişi ise alakasız durumla deyince Caner sütüdyodan çıkmak istedi.Berke oyun oynuyorsun diye kızan Caner çok sinirlenip Berke ye yüklendi.Ben kimsenin gözüne bile bakmam kimsenin adın bile çok iyi bilmem şimdi burda kendimi bu mevzularda savunmak zorunda kalıyorum.Berke,Caner beni Ali Mete yüzünden terk etti ama benim Ali Mete ile ilgim yok dedi.

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol'da Nadya Şenol Nikah Masasına mı Oturuyor?Nadya Şenol'dan Ne İstedi?

 

Esra Erol’da Caner Berke Aşkı İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın