Esra Erol’da Caner Kiminle Yakalandı? Locadan Kimle Görüşüyor


Esra Erol’da Caner Kiminle Yakalandı,

Esra Erol’da en ünlü damat adaylarından birisi olan Caner bir alış veriş merkezinde locadan gelin adaylarından birisi ile samimi bir şekilde bir izleyici tarafından görüntülenmiş ve Esra Erol’a o fotoğraflar gönderilmiştir. Daha önce locadan Berke, Şilan ve Pamuk ile görüşmesi olan Caner’in bu defa kimle görüşüyor.

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol ile Ali Özbir in Uyumluluk Testi 14 Haziran 2017

esra-erolda-caner-berke-aski-bitti-mi-neden-bitti2Esra Erol’da Caner Locadan Kimle Görüşüyor

Caner’in locadan kimle görüştüğü, gizli gizle kimle buluştuğu oldukça merak konusu odu. Caner’in locadan yine çok tanınmış çok sevilen bir gelin adayı ile görüşüyor olması herkeste şok etkisi yarattı. Hatta Caner’in özellikle de locadakiler için arkadaşlıktan öte gidemez demesi üzerine bu şekilde samimi bir karede yakalnması herkesi şaşırttı.esra-erolda-caner-berke-aski-bitti-mi-neden-bitti

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol'da Mehmet Kime Neden Meydan Okudu?


Locadan her görüştüğü olay olan Caner’in o kadar çok etrafındakileri de etkileyen Caner’in hem öyle söyleyip hem de kendisi Locadan birisiyle görüşünce bu kişinin kim olduğu da haliyle merak edilir oldu. Caner alışveriş merkezinde eski aşkı locadaki gelin adaylarından bitti dediği Berke ile gizli gizli buluşmuş ve görüşmüş, bunu da bir izleyici telefonuna kaydedip Esra Erol’a göndermiştir. Bu da akıllara Caner Berke ile hala görüşüyor mu? sorusunu akıllara getirdi. Size Berke Caner ilişkisi bitmedi mi haka görüşüyorlar mı?

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol'da Caner Berke Barışacak mı? Barıştımı?Nasıl Barıştılar?

esra-erolda-caner-berke-ile-hala-gorusuyor-mu

Esra Erol’da Caner Kimlerle GörüştüSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Esra Erol’da Caner Kiminle Yakalandı? Locadan Kimle Görüşüyor (1 Yorum)