Esra Erol’da Caner ve Pamuk Neden Tartıştı? Neden Olmadı? Neden Ayrıldı?


Esra Erol’da Caner ve Pamuk Neden Tartıştı? Neden Kavga Etti

Esra Erol’da Caner ile Pamuk birbirlerine o kadar çok yakışıyorlarda ki herkes bu ikilinin aşkını merak ediyor. herkes Caner ile Pamuk’un evlenmesini temenni ediyordu. Başlangıçta birbirlerinden hoşlandıklarını ve beğenilerii ifade eden çift daha sonra ne olduysa ayrılma kararı aldılar.

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol'da Öykü'nün Mustafa'ya cevabı ne oldu? Ayrıntılar haberimizde

esra-erolda-caner-kime-meydan-okudu-caner-berke-askinda-son-durum9-kopyaEsra Erol’da Caner ve Pamuk Neden Olmadı? Neden Ayrıldı? Neden Bitti?

Caner Pamuk’un sosyal medya hesabında 12bin takipçi olduğunu görünce kriterlerine uymadığını ve bunun için görüşmeyeceğini ifade etti. Caner Pamuk’un sosyal medyadaki mayolu resimleri ve mini etekli resimlerini görünce çok rahatsız olmuş ve Pamuk’a sen benim kriterlerimi bile bile niye geldin niye sosyal medaynın kapatmıyorsun deyince Pamuk da kendisinin bir oyuncu ve tiyatrocu olduğunu aynı zamanda da fotomodellikte yaptığını ve bunların normal olduğunu söyledi. Bunun üzerine Caner daha fazla uzatmak istemeyerek kalktı ve gitti.

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol'da Nazlı ve Alper Barışacak mı?

esra-erolda-umutla-pamuk-neden-tartisti-umut-pamuga-ne-dedi6 

Bir oyuncu olduğunu söyleyen Pamuk sosyla medyayı gelecek kariyeri için kullandığını söylese de Caner kendisini de bunun için kullandığını ve Pamuk’un kendisine reklam için talip olup görüştüğünü ve kendi çıkarları için Caner’in kendisini kullandığını düşünen Caner Pamuk’la görüşmeyi bıraktı ve ayrıldı.

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol'da Mehmet'ten Bahar'a Büyük Sürpriz Ne?

esra-erolda-caner-kime-meydan-okudu-caner-berke-askinda-son-durum3

Caner İle Pamuk Görüşmesi nasıl Başlamıştı ? Nasıl Devam Etti? Tıklayınız

esra-erolda-umutpamukun-gozyaslarina-teslim-mi-oldu-yoksa-hala-hayir-mi-diyor

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 16 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın