Esra Erol’da Locadan Kim Erhan’a Aşkını İlan Edecek?


Esra Erol’da Locadan kim Erhan’a Aşkını İlan Edecek?

Esra Erol’da mutlu yuvaların kurulmasına vesile olan evlendirme programı hafta içi her gün  sizlerle olmaya devam ediyor.

esra-erolda-locadan-kim-erhana-askini-ilan-edecek

Esra Erol’da Locadan Erhan’a Kim Aşık

Sürpriz teklif Selin’den geldi.Duygularımı tamamen anlattım dedi.Daha önce Zelihayla birlikte olan Erhanı Zeliha bizim hala ilişkimiz bitmedi sen nasıl böyle bişey yaparsın dedi.Selin ise sen kaçırdın ben seviyorum ve senin kadar da sevebileceğimi düşünüyorum dedi.Erhan da Selin’e aşık olduğunu söyleyince Zeliha çok kötü oldu.

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol'da Locadan Mehmet'e Aşık Olan Sürpriz İsim Kim

esra-erolda-locadan-kim-erhana-askini-ilan-edecek

Esra Erol’da Selin ve Zeliha Neden Tartıştı

Zeliha benim sevdiğim gibi sevebilecek misin diye Selin!e sordu.Selin de bende sevebilirim bunun için burdayım dedi.Zeliha nın hala Erhan’dan umudu olduğunu dile getirdi.Erhan ise Zeliha nın abarttığını düşündü.

Zeliha ben locaya oturdum ve onun için oturdum biraz zamana bıraktım belki bana geri dönecekti benim umudum var deyip tartışma ortamı yaratan Zeliha bekleyip göreceğiz benim sevdiğim gibi kimse Erhan’ı sevemez dedi.

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol'da Gamze Umut Hakkında Neler Söyleyecek?Yer Yerinden Oynayacak

esra-erolda-locadan-kim-erhana-askini-ilan-edecek0

Esra Erol’da Selin ve Erhan Aşkı

Zeliha ya hiç bir zaman körkütük aşık olmadım dedi Erhan.Selin’e karşı ise pozitif düşüncelere sahibim dedi ve Selinin ilanı aşk etmesine yeşil ışık yaktı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın