Esra Erol’da Programı Yayından mı Kaldırılıyor? Yoksa Final mi Yapacak?


Esra Erol’da Programı Yayından mı Kaldırılıyor? Yoksa Final mi Yapacak?esra erolda yayından mı kaldırılacak final mi yapacak1

2007 yılından beri değişik isim ve formatlarda ekranlara gelen ve  Esra Erol sunumuyla yıllardır beğeni ile izlenen program Esra Erol’da sosyal medyanın en çok konuşulan programları arasında.esra erolda yayından mı kaldırılacak final mi yapacak2 evlilik programı

 

Özellikle kamuoyu tarafından Türk aile yapısına uymadığı yönünde eleştiriler alan program her yıl izlenme oranlarındaki artışla bu eleştirilere bir nevi cevap veriyor gibi.

Her ne kadar izlenme oranları artsa da eleştiriler bitmek bilmiyor. Program formatından yarışmacıların seçimine kadar birçok husus ve konuda eleştirilen program acaba Esra Erol’da yayından kaldırılacak mı sorusunu da beraberinde getiriyor.

Konuyu siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve yazımız aracılığı ile sizlerle paylaşıyoruz.

 Esra Erol’da yayından kaldırılacak mı?esra erolda yayından mı kaldırılacak final mi yapacak

Konu sosyal medyada tartışılmaya başladığından cevap aranan konulardan birisi haline geldi. Sevenleri tarafından da üzüntü ile karşılanan eleştirilere resmi bir açıklamanın gelmesi için bir süre sessiz kalındı.

Şuana kadar resmi bir açıklamanın gelmediğini söylemekte yarar var. Ne kanaldan ne de yapımcı şirketten konu ile ilgili bir açıklama gelmedi. Yani programın şu an için aynı hız tempoda devam edeceğini söyleyebiliriz.

Esra Erol’da programı ile ilgili tüm haberleri sitemizden takip edebilirsiniz…logo.jpg

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol'da Programına Yeni Katılan Benson kimdir?Bünyamin'in Bensona Yazdığı Şiir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 14 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın