Esra Erol’da Umut Ezgi Aşkı Bitti mi? Umut Ezgi Ayrıldı mı?Neden Ayrıldı?


Esra Erol’da Umut Ezgi Aşkı Bitti mi? 

Türkiye’nin en sevilen programlarından biri olan Esra Erol’da aşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye’nin en sevilen programı “Esra Erol’da” atv’de hafta içi her gün karşınızda. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşuyor.

esra-erolda-berkenin-annesi-canerle-ne-konusacak-ne-konusacak

Esra Erol’da Umut Ezgi Ayrıldı mı?

Esra hanım ani bir açıklama ile herkesi şok etti. Ezgi ve Umut’u kendisinin ayırdığını ve bunun içinde çok mutlu olduğunu söyledi. Tabi Esra Erol’un bu tavrı izleyicilerin aklında onlarca soru işareti oluşturdu. Esra hanımın kendisinden bu kadar emin bir tavırla konuşması konunun çok ciddi olduğunu akıllara getirdi. Esra Erol Ezgi’yi ben ayırdım demişti. Bu tavır izleyicilerde büyük şok etkisi yaptı. Sosyal medya’da ve diğer kanallarda konu ile ilgili bir çok tartışma konusu açıldı.

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol'da Sürpriz Bir İsim. En İyi Benimin Damat Adayı Mustafa Sizlerle

esra-erolda-nadya-senol-nikah-masasina-mi-oturuyor-nadya-senoldan-ne-istedi4

Umut Ezgi Neden Ayrıldı?

Esra Erol konu hakkında Pazartesi günü açıklama yapacağını söyledi ama akıllarda onlarca soru işareti cevapsız bir şekilde kaldı. Aldığımız haberlerde Umut hakkında çok önemli bir gelişme olduğu ve bu gelişmenin hem Esra hanımı hem de program ekibi tarafından sert bir şekilde eleştirildiği ve sonuç itibari ile Ezgi’nin bu ilişkiden koparıldığı bilgisi geldi. Umut hakkında çok önemli gelişme ney? Umut’un gizlediği bir şey mi var? Hepsi ve daha fazlası ayrıntılar geldikçe haberimizden takip edebilirsiniz…

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol'da Sevgi ve Çağrı Neden Boşandı? Neden Ayrıldı?

 

Esra Erol’da Ezgi Umut’tan Neden Ayrıldı? Esra Erol Ezgi ve Umut’u Neden Ayırdı? < için tıklayınız

 

 

 Esra Erol’da Ezgi Umut Aşkı İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın