Esra Ve Sabit Çiftine Araba Bilerek Mi Kazandırıldı? Esra Ve Sabit’in Arabayı Kazanması Planlı Mıydı?


Ben Bilmem Eşim Bilir Esra Ve Sabit Çiftine Araba Bilerek Mi Kazandırıldı?

Esra Ve Sabit Çifti Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde 7 haftadır kadrolu oyuncu gibi adeta demirbaş oldular. Hatta daha önce İlker Ayrık sunumuyla yapılan Ben Bilmem Eşim Bilir Programına da katılan çiftin evden ayrılacakları gün hem evlilik yıl dönümü olmaları, hem hiç araba kazanamadan gidecek gibi görünmeleri ancak bunun üzerine yarışmadan ayrılacağı gün araba kazandırılması izleyicinin aklına bazı soru işaretleri getirdi.

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol Caner Neden Ağladı? Neden Duygulandı?

10061998-100-regular-fit-siyah-mont-635775207952489307

Esra Ve Sabit’in Arabayı Kazanması Planlı Mıydı?

Esra Ve Sabit çifti Ben Bilmem Eşim Bilir de kadrolu ve ücretli olarak çalışan yarışmacı rolündeki oyuncular olduğu söyleniyor. Bu akşam da Ufuk Özkan’ın sunduğu Haftanın finalinde 7 haftadır hem araba kazanamayan hem evden elenmeyen çift senaryo gereği arabayı kazanarak yarışmadan ayrıldığı söyleniyor. Bununla ilgili resmi bir açıklama yok ancak dedikodular da kafa karıştırmıyor değil. Umarız Esra ve Sabit çifti gerçek ve halktan bir yarışmacı çifttir ve insanların ilgiyle gerçek gibi izlediği bu program senaryodan ibaret değildir.

Dizi Haber Sitesi  Gülümse Yeter Kemal Kim? Gerçek Adı Oynadığı Diziler Ve Sevgilisi

Konu ile ilgili sizin düşünceleriniz neler? Esra ve Sabit’in araba kazanarak yarışmaya veda etmesi planlı mıydı? Yorumlarınızı aşağıda bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Esra ve Sabit Çifti Ben Bilmem Eşim Bilir Evinden Neden Ayrıldı? Neden Gitti? Tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Esra Ve Sabit Çiftine Araba Bilerek Mi Kazandırıldı? Esra Ve Sabit’in Arabayı Kazanması Planlı Mıydı? (6 Yorum)

  1. bence esra ve sabit halktan birisidir cunku halktan birisi olmasa programdan ayrilmazdi nede olsa en coooooook sevilen ciflerdi insallah mutlu huzurlu kazasiz belasiz gule gule kulanirlar bizide bence kandirmiyorlar ben bu yarisma programinin herseyinin gercek oldugunu tahmin ediyorum bence halkin dedikodularina kulak asmamak lazim zate. esra ve sabit ciftide insanlari kandiracak bir insan degilerdir onlari çoooooooooooooooooooooooook seviyorum fazla yala. haberler sunmayalim bu dunyanin obur dunyasida vardir lutfen yazdiklarimi okuyun sizler icin iyi olabilir:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

  2. bence esra ve sabit halktan biridir cunku halktan birisi olmasalardi eve veda etmezlerdi nede olsa encok.sevilen ciflerdi seneryo geregi degildir insallah gule gule kulanirlar saglikla mutlukla kazasiz belasiz kulanirlar zaten bende esra ve sabit sayesinde izliyordum yarisma programini onlari çoooooooooooook seviyorum:-):-)):-):-)):-):-)):-):-)):-):-)):-):-)):-):-)):-):-)):-):-)):-)):-)):-)):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)):-)):-)):-)):-)):-)) :>

  3. Bence 100 de 100 planlı bir şekilde araba verildi ve insanları kandırmak bu kadar kolay olmamalı.
    Sabit ve esranın Ağlamaları ve tuba ve bugranın üzülmeleri sahteydi.
    Zaten finalden önce hersey belli oldu biz seyircileri kandırmak bu kadar kolay olmamalı.
    Yazıklar oldun.