Evleneceksen Gel 31 Ağustos Çarşamba Murat Günel’e Evet Diyecek mi?


Evleneceksen Gel 31 Ağustos Çarşamba Murat Günel’e Evet Diyecek mi?

Seda Sayan ve Uğur Arslanın sunumuyla show tv ekranlarında seyirciyle buluşan Evleneceksen Gel seona bomba gibi başladı.Evleneceksen Gel mutluluk dağıtmaya , yalnız kalplari buluşturmaya ,sıcacık yuvalar kurmaya devam ediyor.Evleneceksen Gel 31 Ağustos Çarşamba Murat Günel'e Evet Diyecek mi

Evleneceksen Gel Murat Günel’e Evet Diyecek mi? Evleneceksen Gel Günel Kiminle Evlenecek?

Murat için televizyon ekranlarından beğenip gelen Günel için Muratın düşünceleri neler olacak.Normalde kendi çocuğu olan fakat evleneceği kişinin çocuğunun olmamasını isteyen Murat Günelin bir kızını kabul edeceği gelen haberler arsında.karar odasına geçen Murat ve Günel çay içmeye karar verdi bakalım sonuçlar ne olacak?

Dizi Haber Sitesi  Evleneceksen Gel Solmaz'ın Yeni Talibi Samet Kim? Solmaz Şimdi Ne Yapacak?

Evleneceksen Gel 31 Ağustos Çarşamba Murat Günelden Ayrılacak mı? Sonuç Ne Olacak? Evleneceksen Gel Murat Kiminle Evlenecek?

Evleneceksen Gel yalnız kalpleri evlendirmeye çalışırken bir yandan da üzücü sahnelere şahit oluyor. Murat için çocuk mevzusu çok önemli.Kendi çocuğu olması na karşın karşı tarafın çocuğunun olması olayına hiç iç açıcı bakmıyor. Son aldığımız duyumlara göre Murat Günele çocuk bahanesiyle hayır diyeceği biliniyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın