Familya Dizisinde Tepki Çeken Sahne? Dizi Yayından mı Kaldırılıyor? Kaldırılacak mı?


Familya Dizisinde Tepki Çeken Sahne? 

Fox Tv’nin yeni sezon dizisi Familya sezona güzel bir giriş yaptı derken 3. bölümdeki bir sahne işleri karıştırır gibi oldu. Dizinin 3. bölümünde Fenerbahçe ile ilgili bir sahne çok tepki aldı. Fenerbahçe camiası ile dalga geçildiği izlenimi uyandıran sahne sosyal medyada büyük tepkilere yol açtı.

 

Dizide “r” harfini söyleyemediği için işten atılan bir öğretmenle ilgili bir röportaj yapılmaktadır. Röportaj anında öğretmene hangi takımlısınız diye sorulur ve öğretmen “Feneybahçe” diye cevap verir. Ancak bu cevaba karşılık spikerin ise aynı kelimeyi “Fenevbahçe” diye vurgulaması dikkat çekmişti. Bu durumdan sonra dizinin yapımcısı TMC Film şöyle bir açıklama yaptı:

Dizi Haber Sitesi  Aşk Yeniden Ayva Çiçek Açmış Şarkısı ve Sözleri

familya-finale-mi-gidiyor

“Büyük Fenerbahçe taraftarı ve Camiası; Dizimizde geçen bir diyaloğun, amacını ve niyetini aşarak sevgili Fenerbahçe taraftarını kırdığını üzüntüyle fark ettik. Şüphesiz ki burada amacımız Fenerbahçe gibi köklü bir kulübü kırmak değildi. Böyle bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğimiz için tüm Fenerbahçe camiasından özür diler, hassasiyetleri için teşekkür ederiz.”

familya-bulut-kimdir

Familya Dizisi Yayından mı Kaldırılıyor?

Tabi tepkilerin dozu artmış ve bazı taraftarlar ise RTÜK’e şikayette bulunmuşlar. Durumun bu kadar ileri seviye bir tepkiye yol açması dizinin yayından kaldırılıp kaldırılmayacağı sorusunu akıllara getirmiştir. Dizinin yayından kaldırılacağını düşünmüyoruz. Konu ile ilgili resmi bir açıklama gelmese de yayından kaldırılma gibi bir durumun olmayacağını düşünüyoruz. Ayrıntılar geldikçe haberimiz güncellenecektir.

Dizi Haber Sitesi  2017 Yılında Hangi Diziler Başlayacak? Başlayacak Olan Yeni Diziler?

familya-25-ekim-var-mi

Familya Dizisinde Tepki Çeken Fenerbahçe Sahnesi

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın