Faryalı Aslı’nın Babası Mı? Aslı’nın Babası Faryalı Mı?


Kanal D ekranlarında yaz dizisi olarak başlayan Bodrum Masalı her Pazar akşamı heyecanla izlenmeye devam ediyor. Dizide Faryalı karakterine can veren Timuçin Esen yalnız yaşayan karakterli ve gizemli bir kişiyi canlandırıyor.

Aslı da babasının gerçek babası olmadığını anlayınca gerçek anne ve babasının kim olduğunu öğrenmek için araştırmaya başlar. Annesinin isminin Maya olduğunu öğrenen Aslı bunu Faryalı ile paylaşır.Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı 12. bölüm çalan şarkı ve sözleri Aşkın Nur Yengi_YazıkAslı, Babasının da Bodrum dan Kosa birisinin yanında gelmiş ve yaralı adama annesi bakmış, O kaçağın yanında gelen kişi de Aslı’nın gerçek babası der. O esnada Faryalı’nın heyecanlanması zaten şüphelendiği durumun gerçek olma ihtimalini akıllara getirdi.

Bakalım Faryalı gerçekten Aslı’nın babası mı? Sizce Aslı’nın gerçek babası kim? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizler de düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Dizi Haber Sitesi  Bodrum Masalı Aslı'nın Annesi Kim? Aslı'yı Neden Bırakmış?Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Faryalı Aslı’nın Babası Mı? Aslı’nın Babası Faryalı Mı? (18 Yorum)

 1. umarım haydar efeyi öldürmessiniz Oda üzüm yengeye yapılan şaka gibi efede üzümü almak için bir numaradan olsun haydar efe (Sinan Bengier)abimize çok yakıştı diziye ahlak -dürüstlük -sevgi ve vefayı anlatıyor….
  tek dayanamadığım şey yıldızla faryalının ayrılığı dizinin teme taşı bunlar aslında bunun üzerine kurulu herşey..Su ve kelebek londra olayını Müthiş bir dramaya çevirdiler hele (suya düşen kelebek ölür)sözü gerçekten gözlerimi yaşarttı..Sonunda Uzaya yol göründü ama hissesi var nasıl çözülür..aslının geri plana düşüyor yavaş yavaş..Borayı iyi cocuk yapmaya çalışıyorlar …Maya faryalıdan vazgeçip bora ile yaşamaya başlarsa faryalı yıldızın arası düzelir…

 2. borayı dizide tutmak için seneryoda habire değişiklik yapmanız Borayı iyi cocuk yapmanız yürümez sonuçta iyi mafya kodese yaraşır..
  Gözdeye acıyorum bu kıza valla senarist iyi bir gün göstermedi.
  su ve aslının eğitimini gündeme getirip aşkı tercih etmeleri etik değil yanlış örnek olur gençlere öte tarafta aşları bitecek algısı yaratılıyor devam edebilir mesela..albert Einstein eğitiminin en parlak dönemindeki MilevaMaric ile aşk yaşayıp onu hamile bırakır kızın eğitimi 2 cocuk doğunca yarım kalır istesede başaramaz Profesör olması gerekirken sıradan diplomasız bir bilgili kadın olur ve einstein den ayrılır…..
  yıldız ve faryalının kavuşmamaları için ne gerekiyorsa yapılıyor böylece esas konu çözülmadiği için dizinin izleme oranı artıyor.Uzay neden dizide acaba ücretmi ödüyor kalmak için.Bora aranıyordu ne oldu bir anda serbestce geziyor.bu bizim yargımızı küçümsemektir.annesinin yerine yıllarca sahtekerlık yapmış birisi amerikada aklansa bile bizim yargı hesabını sorar biraz konulara gercekci yaklaşalım…bari Efe dedeyi öldüreceksiniz üzüm ile evlendirinde mirası üzüme kalsın faryalıda ekonomik olarak biraz rahatlar..

 3. eveet sayın kanal D sonunda dediğimize geldinizmi yayın süresini uzattınız tabi bunu bizler söyledik diye değil Reklam pastanız küçüldüğü için yaptınız. ama olsun neticede biraz fazla izleme şansımız oldu….
  Sayın bora sana elli kere söyledim artık bu saatten sonra senaryoda seni paçavraya çevirip ıslak mendil gibi atacaklar…..Yakıştımı sana senin karekterine bu kalitesiz rolu oynamak kariyerin mi artti..sanat için her rol oynanmaz…bu saatten sonra eğer çevirdiğin işlerden seni kurtarırlar sa zeten bu türk yargısına saygısızlık olur ..Teknik olarak evrenin boranın parasını iç etmesi mümkün değil yani kısaca Bora bey sana gülegüle….dizide Aslı yükselmesi bitti şimdi sıra evren ..Ama esas oğlan ve kız hala faryalı ve yıldız şu an bu konular vasatlaştı buzdolabında.
  Yeni hikaye bulamıyorlar..

 4. aynen kanal D baktıki reklam diziden daha tatlı gelince diziyi saatini uzattılar ama dizi için değil araya reklam tıkıştırmak için 8 de başlayıp 5 dk jenerik 25 dk reklam 30 dk özet tabi araya reklam 1saat doldu yeni bölümde 25 kd reklam yani değişen birşey yok gene 35 dk dizi izledik yani dizi bahane reklam şahane…
  ha dizi ne oldu derseniz zamanı Evrenle geçiştirdiler..
  sanırım kanal D son teraneleri bunlar
  farkındaysanız diziden bahsetmiyoruz çünki konular dağıldı toplamak için taa başından izleyenler anlıyabiliyor..hadi hayırlısı

 5. Aynen önceden yazdığım gibi….konuları dağıttılar toplayamıyorlar yazık diziyi çok genişlettiler şimdi 60 dk toplamaları çok zor..
  ilk 10 dk özet sonra konuya giriş hangi konuyu işleyeleim derken 30 dk geçti.. hala bora yı gündemde tutmalar (yahu bora birkere oynadığın rolün karektersiz sana uygun değil neyin kafasını yaşıyorsun..)
  evreni kaçırmalar gözdeyi kaçırmalar. bölüm bitti….YÜRÜMEZ sayın kanal D 60 dk siz bu dizinin içine edersiniz….Hayat reklam değildir…

 6. ha ha ha işte tam bir fiyasko 60 dk yapamadınız dimi dizi şimdi kusa dönecek aha şuraya yazıyorum 3 ay sürmez yayından kaldırırsınız.süper beğenilen bu diziyi reklam kapma uğruna habire yeni oyuncu ekleme senaryoyuda onlara uydurma çabası diziyi corbaya çecirdi Dallasın farklı bir tarzı oldu 60 dk neyi işleyeceksiniz zaten yarım saati reklam 10 dk özet jenerik 15 dk bitti…yürümez kardeşim ..

  • kendi kendime cevap vereyim aynen dediğim gibi bu yeni 60 dak. bir a book benzemez demiştim eski 3 saatlik uygulamada zaten yapamadınız olmaz kardeşim mantık nardır dizinin ilk 10 dk hikaye 30 dk konu snn dakikalar reklam ve reyting hesabı
   al sana leylek nasıl kuş olur…
   aha buraya yazıyorum bu dizi AŞK EMEK İSTER deki gibi yayın beceriksizliğinizden dolayı tak diye uyayından kaldırırsınız.
   Bora gene karektersiz rolüne israrla devam ediyor.lal ön plana getirmeye çalıştılar ..alara fiyasko oldu..Uzay dizide kalmak için tam bir yalakalık rolleri verilmiş.
   Dizi ana konusunu kaybetti
   üzülüyorum siz bu halkın neyi nasıl yorumladığını araştırın biraz..

   • dizi 60 dk olması zaten kanal D diziden vazgeçtiğinin bir işaretidir ha bunun için kanalı suçlamanın bir anlamı yok sonuçta bu tip broadcasting yayını yapan kuruluşlar öncelikli amacı reklam almak …örnek yayından kalkan dizi için kanala kızmak …sivri sineğin sizi ısırdığında hem kaşınıp hemde sineğe kızmak gibi onun karekteri o ısırır…
    neyse diziye gelelim borayı diziden çıkarmanın yolunu galiba buldular Evren boranın çevirdiği dolapları öğrenecek Gözde serveti için çakma bir çocuk ile tekrar Evrenle birleşecekler bu guruba Lal alıp boranın servetine oturacaklar metdan gene eski zamana dönecek bir tarafta Evren Gözde LaL diğer taraf Faryalı Yıldız ve cocuklar Bu arada Ferdinin babası bunlara katılıp maddi destek çıkacak.Dizi aslı üzerinde yoğunlaştı ..konuları dağıttılar toplayamıyorlar yazık diziyi çok genişlettiler şimdi 60 dk toplamaları çok zor..
    yayından kaldırırlar ….

 7. dizinin omrgası olan oyuncular …yıldız-faryalı-aslı-kelebek-Su- ateş-bunlar dizinen ayırırsanız dizinin özelliği biter.

  • ben kendi senaryomu yazdım siz farklı oynayabilirsiniz. faryalı yıldız ile evlenecekler.Su eğitimi için kelebekle seviyeli bereberlikleri sürecek…Aslı eğitimi ve ateşle bereberliğine devam .ateş işini kurup ailesini bir arada tutacak..diğer figüranlar araya kaynak yapılan herkes geldikleri gibi gidecekler.
   mutlu son final..

 8. bizi yavaş yavaş kalbura dönüyor.diziye yeni girenlere senaryoda rol eklemek zordur .bir müddet sonra olayları koparmak zorunda kalırsınız.
  ne oldu ateşin ödemek için çırpındığı 65 bin tl işte senaryoyu delerseniz olaylar arasındaki beğlantı kopar buda dizinin performansını düşürür.

 9. sayın bora :siz eninde sonunda bu diziden şutlanacak sınız
  Faz bile sizden karekterli bir rol üstlenmiş
  siz benim gözümde değerlisiniz ama bu rölde sen karekterine ters düşmüssün
  rol rol dür demek olmaz senin bir çizgin var…

 10. dizi nereye gidiyor senaryo üzerinde oynandı bariz bir şekilde olması beklenen olaylar Aynı çizgi filimlerdeki gibi bir bakmışşın farklı boyuta geçmiş olaylar arasında ki senkronizasyon kopuyor
  konuyu anca devamlı takip eden anlayabiliyor iki kere izlemeyi kaçıran dizideki kopukluklardan dolayı seyretmez.
  Dizinib temel oyuncuları üzerinde yapılan senaryo değişiklikleri sıkıcı olursa diziden ayrılabilirler…
  yeni katılanlarla dizi adı aynı kalır ama Tadı olmaz Ona göre.
  Bora konusu ..Kardeş Böyle haydut ve mafya .şantajcı toplum ahlakına Ters kardeşinin dostu ve bunu kabul etmiş.. bu rol senin karekterine uymuyor bir an önce ya taraf değiştir yada ayrıl..

 11. bu bora konusunu çok abartılı işliyorsunuz böyle bir hegomanya olamaz ha bu bir hikaye derseniz o zamanda hikayenin diğer tarafları ile senkorinize olması gerekir
  bora kaç kuruşluk adamki bu kadar herşeyi yapabilir imajı yarattınız hiç bir aksiyonu yok ..şimdi bodrumu titretmiş bir faryalıdan bahsediyorsunuz sonrada borayı çıkarıp yazdığınız senaryoya yamadınız..olmadı şimdi esas mesele öncekileri kübaya gönderdiniz.borayı mantıklı bir şekilde nasıl diziden çıkaracaksınız.Maya geldi yıldız ile faryalı arası açılacak reyting iyi olunca reklam arası cok dizi dallasa döndü hadi hayırlısı

 12. 12 ci bölümde faryalı süha ile teknede konuşurken aslının annesinden MAYA diyordu bir bağlantı kurulursa Faryalı aslının babası olabilir.

 13. boranın ortaya çıkışı bence çok uyduruktan gerçeğe uymuyor…öte yanda faryalı ve süha bodrumu titretmiş bir mafya yı bir gecede yok eden bir karektere sahipken bu boranın karşısında aciz duruma düşürülmeleri diziye tezat bir durum ..reytinğin düşmemesi yeni karekterlerden değil esas sorunların nasıl çözüleceginden oluyor..
  bazen araya sıkıstırılan karekterler dizinin ahengini bozuyor konu dağıldıkça benim ilgim azaldı….

 14. aslının babası faryalı olabilir algısı yaratılıyor
  bence süha aslının babası ….ama faryalı olması daha yakışı daha hoş kabullenir bir durum olur…

 15. bora gibi karektersiz bir role nejat işler oynaması büyük talihsizlik
  sonuçta dizinin şekillenmesiyle bora yok olacak bari kıl bir tip olabilirdi
  yazık nejat işlere böyle karekretsiz bir rolü oynamakla……