Fazilet Hanımın Kızları Hazal Kimdir (Deniz Baysal)


Mart ayında vizyona girmesi beklenen  Fazilet Hanım ve Kızları dizisin de oyuncu kadrosu yavaş yavaş netlik kazanmaya başladı.Fazilet hanım ve kızları dizisinde başarılı oyuncular  Nazan Kesal ile birlikte  Deniz Baysal ında aralarında  bulunduğu  Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Nevruz ve Tuğba Melis Türk gibi yetenekli ve başarılı oyuncular yer alıyor.

Dizi Haber Sitesi  Fazilet Hanım ve Kızları Fazilet Kim? Gerçek Adı? Oynadığı DizilerFazilet hanım ve kızları dizisinde  Hazan karakterine ile izleyici ile buluşacak olan başarılı ve güzel oyuncu Deniz Baysal kimdir?

Hazan Karakterini oynayan Deniz Baysal Kaç yaşında ? Hangi dizilerde rol aldı? Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinde Hazan Kimdir ve Gerçek Adı Nedir? sorularına dizihabersitesi.com farkıyla yanıt bulmaya çalışacağız.

Dizi Haber Sitesi  Fazilet Hanım Ve Kızları Oyuncuları, Sevgilileri Ve Eşleri

 


Fazilet hanım ve kızları dizisinde Hazan’ı oynayacak olan başarılı oyuncu  Deniz Baysal 1991 İzmir  doğumlu.Yaşadığı İzmir şehrinde  Belediye tiyatrosunda oyunculuk çalışmalarının yanı sıra ekranlardan hatırlayacağımız  Derin Sular dizisi, Bitmeyen Şarkı dizisi, Babalar ve Evlatlar dizisi ile son olarak da 2014 yılında ilgiyle izlenen  Kaçak Gelinler dizisinde rol almıştı.26 yaşında olan Hazal (Deniz Baysal)

Dizi Haber Sitesi  Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi Ece Kimdir?


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Mart 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın