Fox TV-En İyi Ben Söylerim yarışması ne zaman başlayacak?


En İyi Ben Söylerim yarışması ne zaman başlayacak?

Fox Tv’nin yeni sezon projelerinden olan En İyi Ben Söylerim’in tanıtım videoları hem tv’ler de hem de sosyal medyada gösterilmeye başlandı. Yarışma şimdiden merak edilmeye başladı. Peki yarışma ne zaman başlayacak? Yarışmanın ilk bölümü hangi gün ve tarihte yayınlanacak gibi sorular merak edilmeye başlandı.

fox-tv-en-iyi-ben-soylerim-yarismasi-ne-zaman-baslayacak-2

En İyi Ben Söylerim ne zaman başlayacak?

Her hafta 9 yarışmacı 30 saniye boyunca sahne ışıkları altında sergileyecekleri canlı performans ile heyecanlı maratonda birinci olmak için yarışacaklar. Jüri tarafından haftalık seçilecek 2 yarışmacı koruma altına alınacak ve o hafta elenemeyecek. Performanslar neticesinde kötü performans sergileyecek olan 3 yarışmacı stüdyodaki seyirci tarafından elenecek.  Bir sonraki hafta Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden ve çeşitli müzik tarzlarından (Pop-Arabesk-Jazz-Thm-Tsm) seçilecek olan 3 (toplam 45 yarışmacı) yarışmaya dahil olacaktır. Yarışma için örnek videolarınızı 0530 141 33 60 nolu whatsup hattına gönderebilirsiniz. Yarışma hakkında detaylı bilgileri buradan okuyabilirsiniz.

Dizi Haber Sitesi  Yetenek Avcıları Başvuru Şartları? Başvuru Formu? Program Formatı? Kuralları Ne?

fox-tv-en-iyi-ben-soylerim-yarismasi-ne-zaman-baslayacak

Yarışmanın ne zaman başlayacağı ise şimdilik gizliliğinin koruyor. Aldığımız bilgilere göre Gardırop Savaşları yakında sezon finali yapacak ve yeni sezon için çalışmalara başlayacak. O sırada Gardırop Savaşlarından kalan boşluğu ise En İyi Ben Söylerim yarışması dolduracak. Yarışmanın ne zaman başlayacağı, hangi dün ve saatte fox tv ekranlarında olacağı ile ilgili bilgiler geldikçe haberimiz güncellenecektir. Bizi takipte kalın…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 30 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın