Gardırop Savaşları 1 Aralık Perşembe Konsepti Ne? Günün Birincisi Kim


Gardırop Savaşları 1 Aralık Perşembe Konsepti Ne?

Her haftanın son günü büyük finalin yaşanacağı bu görkemli programın jüri koltuğunda tarzı ve zarafetiyle göz kamaştıran ünlü sunucu Gül Gölge Saygı; dünyaca ünlü, yetenekli ve genç tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ve ünlü tasarımcı, köşe yazarı Ayşe Brav bulunuyor. “Triko şıklığı” 1 Aralık Perşembe gününün konsepti olarak seçildi.

gardirop-savaslari-1-aralik-persembe-konsepti-ne-gunun-birincisi-kimDizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 25 Ekim Salı Konsepti Ne? Günün Birincisi Kim

Gardırop Savaşları 1 Aralık Günün Birincisi Kim

Haftanın finalinde bir genç kız büyük ödüle ve hayallerine veda ederken yeni bir yarışmacıya hem Gardırop Savaşları evinin, hem de modanın kapıları açılıyor. Zevkine, stiline ve enerjisine güvenen Türkiye’nin tarz tutkunlarının yarıştığı modanın nabzını tutan Gardırop Savaşları hafta içi her gün 16.30’da FOX’ta

gardirop-savaslari-1-aralik-persembe-konsepti-ne-gunun-birincisi-kim2Triko Şıklığı konsepti ile yarışmacılarımız günün en şık ve asil yarışmacısı olmak için yarıştılar. Alışveriş merkezinde konseptleri için gezine yarışmacılar en şık olmak için yarıştılar. Haftanın finaline 1 gün kala alınacak puanlar gerçekten önemli. Yarışmacılar bugün alacakları puanlarla hem haftanın finali için puanlarını yükseltecekler hem de moral depolayacaklar. Bakalım hangi yarışmacı günün birincisi olacak. Ayrıntılar çok yakında sizlerle olacak.

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 7 Eylül 53. Bölüm Konsepti Ne? Günün Birincisi Kim Oldu?

1 Aralık Günün 1. si kim oldu

Yarışmacının favori isimlerinde Aycan’ın bugün ki seçimi jurinin hoşuna gitmedi. diğer yarışmacılar genel anlamda ortalama puanlar aldılar. Sadece Aycan’ın performansında gözle görülür bir düşüş yaşandı. Diğer yarışmacılar aldıkları puanlarla juri üyelerini etkilediler ve performanslarının ne kadar üst düzeyde olduğunu ispatladılar. Ve puanlama şöyle neticelendi. Gizem aldığı puanlar ile günün birincisi seçildi.

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 31 Ekim Var Mı Yok Mu? Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Ne Zaman Yayınlanacak?

gardirop-savaslari-1-aralik-persembe-konsepti-ne-gunun-birincisi-kim-2

 

 

 

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın