Gardırop Savaşları 19 aralık haftanın finalinde kim elendi?


Gardırop Savaşları 19 aralık haftanın finalinde kim elendi?

Gardırop Savaşlarının geçtiğimiz hafta 16 aralıkta yapılacak olan haftanın elemesi 19 aralık pazartesiye alındı. Bu hafta yarışmacılarımız performansları ile juri üyelerini etkilemeye çalışacaklar. Ve Aycan, Gizem, Aygün(33 puan) Fatma ve Didem’den kimin eve veda edeceği merak konusu. 19 aralık Gardırop Savaşları evine veda eden isim kim olacak? Kim elendi?Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 1 Kasım Salı Konsepti Ne? Günün Birincisi KimGardırop Savaşları 19 aralık hangi isim elendi?

Yarışmacılarımız pazartesi “roman şıklığı” konsepti ile haftanın finaline ramak kala juriden yüksek puanlar alarak toplam puanlarını yükseltme yarışındaydılar.  Eleme potasındaki yarışmacılardan Aygün‘ün 33 puan ile eleneceği düşünülüyor. Eleme potasında olan diğer isim ise Gizem’di. Eleme konusunda son anda sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 1 Aralık Perşembe Konsepti Ne? Günün Birincisi Kim

Gardırop Savaşları 19 aralık haftanın finali sonuçları

Haftanın birincisi 71 puanla Didem ikincisi 66 puanla Aycan Üçüncüsü 54 Puanla Fatma oldu. Aycan 66 Gizem Aygün Didem 71 Fatma 54 punları alarak Gardırop Savaşları evine Aygün veda etti. Yeni hayatında başarılar diliyor ve yeni gelen yarışmacının kim olduğunu da merak ediyoruz.

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 30 aralık haftanın finalinde kim elendi? Sürpriz isim haberimizde

Gardırop Savaşları 20 aralık yeni gelen yarışmacı kim? < tıklayınız

Gardırop Savaşları 20 aralık 126. bölüm fragmanı

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın